04 Июл 2022, 12:28

Укрпошта розпочала конкурс PostEurop на ескіз поштової марки

Укрпошта розпочала конкурс PostEurop на ескіз поштової марки «Мир – найвища цінність людства!».

Переможець національного відбіркового етапу змагатиметься з ескізами інших європейських країн за перемогу і право наступного року бути відтвореним на поштових марках усіх країн членів Всесвітнього поштового союзу.

«Майже щорічно українські марки посідають призові місця на міжнародному рівні: у 2021 здобула бронзу поштова марка «Крик Карпат», а у 2019 золото отримали наші поштові марки на тему «Птахи». Цьогоріч також маємо намір здивувати Європу.»

Вперше в історії конкурсну PostEurop роботу, що представлятиме Україну, вибиратиме громадськість методом голосування у наших соцмережах.

Укрпошта запрошує ілюстраторів, художників та дизайнерів до створення історичної роботи, яку побачить пів світу. Надіслати свій ескіз можна за посиланням.

Вимоги до конкурсних робіт:

  • ескіз поштової марки повинен мати прямокутну форму та за правилами конкурсу не має містити прямих національних (наприклад, прапорів), політичних, військових символів, а також будь-яких загрозливих чи образливих образів;
  • робота подається у вигляді малюнка або графічного макета з візуалізацією в електронному форматі JPEG, 300 dpi;
  • використання в ескізах фотоматеріалів, тематичних зображень не має порушувати авторські права сторонніх осіб;
  • кількість робіт від одного учасника — не більше 5.

Надсилаючи на конкурс свої роботи, учасник погоджується, що у разі перемоги, він підпише з Укрпоштою авторський договір на передачу виключних майнових авторських прав на твір.

Роботи чекають до 8 липня включно. А до 5 серпня буде час на голосування і вибір кращого ескізу, після чого робота буде надіслана до PostEurop для участі у європейському етапі конкурсу.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео