24 Лют 2023, 16:09

Українські діти створили Україну майбутнього у метавсесвіті

20-24 лютого 2023 онлайн IT-академія GoITeens провела марафон «Будуємо Україну майбутнього в Roblox», аби створити власну омріяну версію України у метавсесвіті. У рамках цієї події діти безоплатно вчилися користуватися освітнім середовищем для розробки ігор Roblox Studio – метавсесвіту, де кожен охочий може створювати світ зі своїми законами.

У марафоні взяло участь понад 10 тисяч українських дітей з усього світу. Долучалися учасники з України, Польщі, Німеччини, Чехії та інших країн. Партнерами марафону виступили компанії Monobank, GoIT, Сільпо, Lun.ua, Robota.ua, Buki School та Uklon. Серед учасників, які зробили всі домашні завдання, розіграли призи: 

  • 1 000 комплектів з конструкторів та наліпок, а також 50 фірмових футболок від Monobank. 
  • 100 наборів із двох Куражиків – колекційних фігурок від Сільпо. 
  • 15 подарункових наборів від Robota.ua. 
  • 2 безоплатних уроки з будь-якими репетиторами зі шкільних предметів від Buki School, усім, хто здав домашні завдання на марафоні. 
  • Сертифікат на 500 грн на подальше навчання в GoITeens усім, хто здав домашні завдання на марафоні.

Серед учасників марафону – діти з Херсону, Скадовську, Харкова, Маріуполя та багатьох міст, що зазнали руйнації через військові дії росії. Їх надихала можливість відбудувати своє місто, зібрати віртуальних грошей на донати ЗСУ та зруйнувати кремль у фінальній частині марафону. 

«Коли ми розробляли ідею марафону “Будуємо Україну майбутнього в Roblox“, то хотіли, аби кожна дитина змогла хоч ненадовго відволіктися від війни та помріяти про те, наскільки ще більш технологічною, сучасною та квітучою стане наша Україна після перемоги, і почали її відбудову просто зараз – у метавсесвіті, – зазначає Нателла Озова, СМО GoITeens.

Діти спробували себе в програмуванні та створили унікальне бачення України. Ми отримали багато коментарів, що у такий спосіб учасники ніби проєктують нашу перемогу. Особливо в тих роботах, де вони палять Кремль. Ми не очікували такого ажіотажу серед дітей і захоплюємося кожною роботою. Щасливі, що змогли залучити їх на марафон, що дає надію, та вдячні партнерам за підтримку. Наші діти найталановитіші і вони – наше майбутнє!»

Розкажіть друзям про новину

Нове відео