28 Вер 2022, 15:54

Українська агенція створила логотип для UFF, що символізує крило янгола

Агенство комунікацій provid зробило ребрендинг для Ukrainian Freedom Fund, громадської організації яка з квітня 2014 року забезпечує всім необхідним бійців на фронті.

Команда provid вирішила не просто осучаснити логотип UFF та зробити його більш зручним у використанні на різних матеріалах, а закласти в нього сенси, що відображатимуть діяльність фонду. Новий логотип не лише містить абревіатуру UFF у вигляді монограми, але й символізує крило янгола, під яким знаходяться українські бійці.

«Місія Ukrainian Freedom Fund полягає у підтримці вільної, незалежної та демократичної України. Ця мета досягається завдяки пожертвам людей з усього світу, яким не байдужа свобода, процвітання, мир і збереження людської гідності в Україні. Внески до UFF ніколи не опиняються на переповнених складах або в бюрократичних коридорах. Ми безупинно працюємо над тим, щоб доправляти припаси, обладнання та гуманітарну допомогу безпосередньо українським військовим і громадянам, які її потребують.

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

UFF вдячний команді provid за її роботу з просування місії фонду, адже ми продовжуємо розширювати охоплення та відповідати на критичні потреби України та її захисників», — кажуть у фонді.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео