10 Чер 2024, 17:39

У застосунок «Повітряна тривога» інтегрували техніки психологічної самодопомоги

У застосунок «Повітряна тривога» інтегрували техніки психологічної самодопомоги від Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською. Набір спеціальних вправ та порад допоможуть стабілізувати емоційний стан під час повітряної тривоги, вибухів чи інших стресових ситуацій.

Відтепер разом з push-повідомленням про відбій повітряної тривоги приходитиме питання «Ти як?». Після натискання на повідомлення, відкриється підрозділ «Аптечка психологічної самодопомоги» з порадами для дорослих, дітей та ветеранів.

Усередині підрозділу є техніки допомоги собі та дітям, ігри та вправи для стабілізації емоційного стану, а також контакти спеціалістів. Окрім цього, є методичка з порадами про те, як підтримати людей з досвідом війни.

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь
Сьогодні тривоги стали буденністю для всіх нас, і це суттєво впливає на ментальний стан людей, що живуть, працюють та воюють в Україні. Тому ми раді підтримати ініціативу, що надасть людям інструменти для покращення психічного здоров’я та допоможе легше переживати цей непростий час.
Валентин Гриценко
CMO Ajax Systems
На жаль, наш застосунок став одним з факторів тривожності у повсякденному житті українців. Тож ми почали задумуватися про варіанти зниження цього негативного впливу, щоб підтримати ментальне здоров’я нації. Додавання технік самодопомоги — один з перших кроків в цьому напрямку.
Степан Танасійчук
засновник IT-компанії Stfalcon, автор ідеї і керівник проєкту «Повітряна тривога»

Щоб переглянути техніки самодопомоги в застосунку, потрібно зайти у розділ «Корисне» внизу екрану, обрати одну з тем та натиснути «Детальніше» для отримання методички.

Окрім порад про ментальне здоров’я, у розділ «Корисне» додали посилання на ігровий симулятор LifesaverSIM, що дає змогу навчитися домедичної допомоги й тактичної медицини.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео