24 Січ 2023, 13:06

У Норвегії розмістили спеціальні сміттєві баки з їстівними продуктами

У Норвегії винесення їжі з громадських сміттєвих баків та сміттєзбірників є незаконним і може призвести до ув’язнення на строк до трьох років.

Однак у той час, коли багато хто стикається з фінансовими труднощами через кризу вартості життя, організація NGO Major Group, що допомагає неурядовим організаціям брати участь у Політичному форумі високого рівня ООН, під назвою Future in Our Hands пропонує продуктовим магазинам по всій країні залишити їстівні продукти у спеціальних баках.

Компанія була розроблена Publicis Kitchen і дозволить людям збирати непотрібні продукти, які інакше були б викинуті, законно та безпечно.

«Щороку продуктові магазини в Норвегії викидають 250 000 подібних контейнерів з їстівною їжею. Ми довго працювали над тим, щоб зупинити це. Цей трюк — творчий, візуальний та кумедний спосіб привернути увагу до величезних харчових відходів, які відбуваються сьогодні в нашій країні, і, можливо, за допомогою цієї ініціативи ми зможемо охопити нові цільові групи та людей, які не знали про проблему», — каже менеджер з комунікацій Future In Our Hands Енн Карі Гарберг.

У майбутньому ця ініціатива буде поширена на різні бренди продуктових мереж. Гарберг сказала, що сподівається, що якнайбільше людей зрозуміють цю ініціативу, підтримавши їхню пропозицію запровадити ефективний закон про харчові відходи.

«Важливо, щоб закон запобігав харчовим відходам і говорив, що відходи, які неминучі, повинні передаватися в продовольчі центри та іншим людям, які можуть перерозподіляти продукти тим, хто їх потребує, а не викидати у сміття».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео