20 Чер 2024, 17:51

У Києві створили мурал на честь полеглих бійців полку «Азов»

Волонтери із організації Obolon nets, які допомагають військовим, долучилися до створення графіті на честь полеглих бійців полку «Азов».

Мурал вшановує пам’ять хоробрих захисників, які віддали своє життя за свободу та Незалежність України. На ньому зобразили Ігора «Козацького» Краснобрижа, Богдана «Пєнтагона» Хохленкова, які до останнього обороняли рідний Маріуполь, Олександра «Тару» Тарамана — маріупольця, який поліг навесні 2022 році у боях в оточеному місті, Назарія «Грінку» Гринцевича — загинув 6 травня 2024 року в Серебрянському лісі на Луганщині.

«Графіті стало не лише даниною пам’яті, але й нагадуванням про мужність та самопожертву українських воїнів», — прокоментували волонтери Obolon nets.

На муралі зобразили чотирьох українських військових, які загинули під час російсько-української війни. Ігор «Козацький» Краснобриж і Богдан «Пєнтагон» Хохленков загинули в боях за Маріуполь. Олександр «Тара» Тараман поліг навесні 2022 року в оточенні Маріуполя. Назарій «Грінка» Гринцевич загинув 6 травня 2024 року в Серебрянському лісі на Луганщині.

Мурал знаходиться на Поштовій площі біля пішохідного мосту.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео