07 Лип 2023, 10:43

Twitter пригрозив Meta судом через крадіжку інтелектуальної власності

Twitter пригрозив судовим позовом компанії Meta через її нову текстову платформу «вбивцю Twitter», звинувачуючи гіганта соціальних мереж у переманюванні колишніх співробітників для створення плагіату.

Новина за темою
«Стадіон, так стадіон»: Маск викликав Цукерберга на двобій

Через кілька годин після презентації Threads юрист Twitter надіслав листа генеральному директору Meta Марку Цукербергу, у якому звинуватив компанію в «систематичному, навмисному і незаконному привласненні комерційних таємниць та іншої інтелектуальної власності Twitter».

«Twitter має намір суворо дотримуватися своїх прав на інтелектуальну власність і вимагає від Meta негайно вжити заходів для припинення використання будь-яких комерційних таємниць Twitter або іншої конфіденційної інформації, — написано в листі. — Twitter залишає за собою всі права, включаючи, але не обмежуючись цим, право звертатися за цивільно-правовим захистом і судовою забороною без додаткового повідомлення, щоб запобігти будь-якому подальшому збереженню, розголошенню або використанню своєї інтелектуальної власності компанією Meta».

Twitter звинуватив Meta в тому, що вона найняла на роботу десятки колишніх співробітників Twitter, які «мали і продовжують мати доступ до комерційної таємниці Twitter та іншої конфіденційної інформації».

Енді Стоун, директор з комунікацій Meta, заявив, що звинувачення Twitter є безпідставними.

«Ніхто з команди розробників Threads не є колишнім співробітником Twitter», — сказав він.

Маск написав, що «конкуренція — це добре, а шахрайство — ні».

Threads можуть бути найсерйознішою загрозою, яка може відвернути користувачів (і рекламні долари) від Twitter. Meta має ресурси, щоб присвятити серйозний час і гроші конкуренції з Twitter. І вона має вбудовану мережу з мільярдів користувачів Instagram, на яку можна спиратися: Threads дозволяє користувачам миттєво знаходити і переносити своїх підписників в Instagram замість того, щоб перебудовувати свою мережу з нуля. Meta також має багаторічний досвід боротьби з конкурентами за допомогою успішних копій. Instagram Stories зупинив зростання Snapchat, тоді як Reels пробивається як конкурент TikTok.

У четвер Цукерберг оголосив, що за перший день роботи Threads вже підписалося 30 мільйонів користувачів, що значно перевищує показники конкурентів. (Востаннє Bluesky повідомляв про 50 000 користувачів).

Розкажіть друзям про новину

Нове відео