07 Чер 2023, 13:22

Трагічні зображення розбитих пляшок з пивом Coors розповіли про нововведення

Логотип пивного бренду у вигляді гори стає синім, коли пляшка має потрібну температуру, щоб нею можна було насолоджуватися.

Нова друкована кампанія американського пивного бренду Coors Light розповіла про той прикрий момент, коли залишаєш напій у морозильній камері надовго і пляшка вибухає.

Креатив зображує крижаний безлад, який може виникнути, якщо не скористатися етикеткою, що змінює колір, яку майстерно зняв фотограф Але Берсет у співпраці з креативною агенцією Alma.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Рекламна кампанія, розміщена в The New York Times та San Francisco Chronical, також буде просуватися на зовнішніх носіях у Чикаго, Маямі, Піттсбурзі та Ріно.

Альвар Суньол, головний креативний директор Alma, сказав: «Ця кампанія є чудовим прикладом класичної реклами в її чистому вигляді: вона зосереджена на одній з найбільш унікальних переваг продукту та втілена в життя у глибокий та зрозумілий спосіб. Ми дуже пишаємося тим, що розробили цю концепцію разом з нашим клієнтом, вдячні за арт-дирекцію від дивовижних і талановитих Дена Корреа та Бруно Трада, і дуже раді, що працювали з завжди гострим і талановитим оком Але Берсета за камерою».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео