Tinder запустив гру для прокачування навичок флірту
02 Кві 2025, 14:09

Tinder запустив гру для прокачування навичок флірту

Ситуація з онлайн-знайомствами бажає кращого, коли такі гіганти знайомств, як Tinder, впроваджують ШІ-персонажів, із якими користувачі можуть фліртувати.

На цьому тижні Tinder анонсував нову гру на базі OpenAI, яка дозволяє користувачам взаємодіяти зі штучним інтелектом, щоб практикувати флірт, відтворювати сценарії милих знайомств і отримувати поради щодо покращення своїх навичок.

Щоб пограти у «The Game Game», потрібно торкнутися логотипу Tinder у верхньому лівому кутку програми. Під час гри пропонуються карти із зображеннями ШІ-персонажів, на сценарії яких користувачі повинні відповідати голосовими повідомленням та намагатися фліртувати, щоб бот запросив їх на побачення.

Формула №1 успіху в спортивному маркетингу!

Приєднуйся 10 вересня до Sport Marketing Marathon — марафону стратегій, метрик і рішень, які ведуть бренд до подіуму!

Кейси інтеграцій з різними видами спорту, інфлюєнс-механіки, вимірювання PR та багато іншого.

ЗАБРОНЮВАТИ УЧАСТЬ

Після взаємодії кандидатів оцінюють за трибальною шкалою за допомогою смайликів полум’я. Штучний інтелект надає зворотний зв’язок у режимі реального часу протягом усього процесу. Наприклад, якщо користувачі поводяться грубо, штучний інтелект пропонує поради, як покращити розмову.

За словами компанії, нова гра має на меті забезпечити веселий і безтурботний досвід, який не варто сприймати надто серйозно. Вона доступна лише для американських користувачів на iOS протягом обмеженого часу.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео