The New Yorker, Wired і Vogue заблокували підписку для українців
18 Січ 2023, 15:53

The New Yorker, Wired і Vogue заблокували підписку для українців

Журнал Wired, що належить Condé Nast Publications, заблокував можливість придбати підписку для українців. Крім того, українцям стали недоступними сервіси Open AI, що долучився до вже заборонених Steam та Airbnb. Про це пише Forbes Україна.

Онлайн-версію популярного американського журналу про технології Wired у грудні 2022 року відвідали 23 млн разів. Як свідчить аналітика Similar Web, українська аудиторія – лише 0,3%, або ж близько 69 000 візитів.

Американський видавничий холдинг Condé Nast ніяк не прокоментував ситуації.

Створіть ефективні PR стратегії разом з експертами Foundation Coffee Roasters, TWID, БФК Gulliver та ще понад 90 провідними брендами!

12 грудня на GET Business Festival дізнайтесь, як розробити ефективні PR-стратегії, підвищити впізнаваність бренду та залучити нових клієнтів через сучасний маркетинг і співпрацю з лідерами думок.

Забронювати участь

Представник українського Forbes стверджує, що не зміг придбати підписку на жодне із 25 видань, у тому числі The New Yorker, Vogue і Glamour, оскільки України немає у списку доступних країн. Така сама ж ситуація з франшизами Wired у Великій Британії, Італії, Німеччині та Японії.

«На жаль, зараз ми не пропонуємо підписки для України. Стежте за оновленнями на нашому вебсайті», – йдеться у відповіді служби підтримки видання Wired.

Це не перший випадок подібного ембарго для українців. До видань долучився також видавець надпопулярного ШІ-сервісу ChatGPT OpenAI та поставив Україну до одного списку з росією, Афганістаном, Білоруссю та Іраном.

Крім того, у березні 2022-го маркетплейс ігор Steam зупинив платежі для розробників ігор з росії, Білорусі та України. Люди з пропискою на тимчасово окупованих територіях не могли оплатити бронювання на Airbnb.

Бортняков пояснив це тим, що компанії не хочуть шукати вирішення проблеми, щоб визначати, з якої точки України йде платіж, а тому блокують всю країну загалом. Через антиросійські санкції після анексії Криму міжнародні компанії ризикували бути оштрафованими на сотні мільйонів доларів через одну транзакцію з півострова.

Розкажіть друзям про новину