07 Лют 2023, 16:49

Тепер у Tinder можна приховати профіль від колишнього/колишньої

Tinder додав новий режим інкогніто, який покаже іншим користувачам профіль людини тільки в тому випадку, якщо вони їй сподобались. Про нову функцію було оголошено нещодавно разом із кількома іншими безкоштовними оновленнями, призначеними для підвищення безпеки у додатку для знайомств.

На жаль, не можна знайти когось, якщо не зробити все можливе, щоб бути видимим. На жаль, бути «out there» — неймовірно неприваблива перспектива для багатьох, особливо якщо користувач інтроверт, тривожна людина чи має розумний і здоровий страх перед випробуванням бути відкритим.

Новий анонімний режим Tinder потенційно пом’якшить цей жахливий досвід, дозволяючи користувачам сховатися від усіх, крім людей, які сподобались і яким вони поставили лайк.

Хоча режим інкогніто доступний лише тим, хто має підписку на Tinder+, Gold або Premium, є й інші нові функції безпеки, доступні всім.

Однією з таких функцій є можливість блокувати профілі без попереднього зіставлення з ними. Раніше користувачі могли заблокувати інших користувачів Tinder, тільки заздалегідь ввівши контактні дані людини або повідомивши про них спочатку.

Це означає, що Tinder не продовжуватиме пропонувати людей, які не цікаві користувачу, наприклад, кошній партнер. Це звучить як гарне доповнення, що допомагає скоротити час, що витрачається на відкидання тих самих профілів, а також уникнути незручного, неприємного відчуття.

Tinder також додав звітування за допомогою довгого натискання, дозволяючи вам натискати та утримувати повідомлення чату, щоб безпосередньо розпочати процес звіту. Це спрощує повідомлення про домагання, розпалювання ненависті або будь-яких інших образливих текстів, що порушують правила спільноти.

Нарешті Tinder оновлює розділ «Вас це турбує?» і «Ви впевнені?» функції для розширення контенту, який вони вважають неприйнятним, включаючи терміни, пов’язані з розпалюванням ненависті, сексуальним насиллям та домаганнями.

Раніше ці функції активувалися, коли Tinder виявляв повідомлення, які могли бути відверто сексуальними або насильницькими, показуючи користувачам вищезазначені питання і спонукаючи їх повідомити про це або переосмислити своє формулювання.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео