20 Тра 2024, 13:44

Соціальний ролик зобразив клітку, що сковує в неволі українських захисників

Креативна агенція Алана Бадоєва Badoev ID за ініціативи українського військового Сергія Волинського (Волина) та Фонду «Сталеві» створили серію соціальних роликів зі слоганом «Вони в полоні — щоб ти був вільний!».

Місія проєкту — закарбувати в історії та кожен день нагадувати про українських військових, які досі перебувають в полоні. 

У ролику зображена клітка полону — це те, що сковує в неволі тисячі українських захисників та їхні родини. Щодня вони починають свій нескінченний день з жорстоких випробувань та пекельних мук.

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь
На мою думку дуже важливо і чесно, щоб кожен українець відчував зв’язок та подяку за новий день, який проживає на землі вільної України. Бо кожен хлопець чи дівчина, які ще знаходяться в полоні, потрапили туди, захищаючи нашу свободу. Для всієї команди Badoev ID честь долучитися до створення цього соціального проєкту та художньо відтворити важливі сенси.
Алан Бадоєв

Розкажіть друзям про новину

Нове відео