06 Вер 2023, 17:28

Снукі розповіла про SPF у рекламі e.l.f.

Зірка реаліті-серіалу «Пляж» Ніколь Поліцці, яка відома як Снукі, стала обличчям рекламної кампанії колекції сонцезахисних засобів Beauty’s Suntouchable від бренду e.l.f.

У серії роликів вона розповіла про те, чому потрібно наносити SPF під час засмаги, а також показала, які наслідки має шкіра після перебування на сонці без відповідного захисту.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів. Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

У першому із серії відеороликів, опублікованих на TikTok, Instagram та YouTube, Поліцці розповіла глядачам: «Я Снукі, і я маю важливе повідомлення: Сонце — дволике!». Після цього у відео з’явились зображення молодої Ніколь, коли вона активно засмагала на сонці, і сказала: «Я знаю, ви озираєтесь назад і думаєте: «Але ж Снукі… у тебе була справді здорова, природна засмага!». Ну, у мене для вас новини… я засмагала безвідповідально!».

Після слайд-шоу на екрані з’явився номер гарячої лінії, за яким глядачі, що «потребують допомоги від сонячної драми», можуть зателефонувати і почути кумедні підказки від зірки, яка закликає їх «наносити сонцезахисний крем самостійно», придбавши цей продукт.

В інших відео вона зачитує різкий лист, в якому попереджає людей про небезпеку сонця. Вона також показує вміст своєї пляжної сумки, у якій є новий продукт, яким вона користується весь час, а також покривало з її зображенням, величезна банка маринованих огірків і чашка, прикрашена її фотографіями, яку, за її словами, можна використовувати для кави або її улюбленого «маминого соку».

@elfyeah @Snooki say it louder for the UV rays in the back! 😤 Shop the Suntouchable! Collection at elfskin.com #PleaseTanResponsibly #suntouchable #sunscreen ♬ original sound – e.l.f. Cosmetics

Кампанія, створена агентством Day One, отримала схвальні відгуки від шанувальників у соціальних мережах: багато користувачів TikTok коментували: «Де пляж?», посилаючись на одну з її найвідоміших реплік (яка також викарбувана на рушнику).

@snooki Let’s go to the beach mawmas ☀️ #elfpartner ♬ original sound – Snooki

«Ми отримали величезне задоволення від створення кампанії «Please Tan Responsibly» для e.l.f. Skin за участю не кого іншого, як Снукі, — розповідає Корі Марчізотто, директорка з маркетингу e.l.f. Beauty. — В останні хвилини літа Снукі ділиться з нашою спільнотою важливим посланням: «Захистіть себе від сонця з Suntouchable!» — нашою вірусною колекцією засобів для догляду за шкірою з сонцезахисними фільтрами. Реакція на наших платформах була неймовірною – всі ностальгують за Снукі та загальним стилем PSA у стилі 90-х».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео