29 Лис 2022, 11:44

Служба судової охорони випустила подкасти про реальні кримінальні справи

Сьогодні Служба судової охорони (ССО) і Консультативна місія ЄС (КМЄС) в Україні випустили чотири епізоди нового циклу подкастів «ССО: Слухай судову охорону». 

Подкасти, створені у жанрі true crime, розповідають про гучні справи, під час розгляду яких були залучені сили судової охорони. Так, перший випуск присвячений судовому розгляду справи про масове вбивство. Ця резонансна історія сталася наприкінці травня 2020 року. Семеро друзів поїхали на риболовлю в околиці Житомира. Те, що планувалось як спокійний день на березі річки проведений у розмовах, сміху та частуванні їжею та напоями, обернулося величезною трагедією. Один стрілець жорстоко вбив сімох чоловіків. Що відбувалося далі у будівлі суду, коли злочинець нарешті потрапив до зали суду, слухайте у першому випуску подкасту «ССО: Слухай судову охорону». 

Українці звикли сприймати безпеку в судах як належне і не замислюватись про можливі залякування в суді, блокування приміщень під час проведення суспільно-резонансних судових процесів, погрози на адресу суддів та учасників судових процесів, спроби пронесення на засідання пістолетів, ножів, гранат, наркотиків. 

Подкасти розповідають, що являє собою безпека під час судових засідань, та наводять реальні приклади того, як знешкоджуються загрози та надзвичайні ситуації в українських судах. Всі історії розказані з перших уст, тими, хто був реальним свідком тих подій – чинними співробітниками ССО.

У серії подкастів автори проведуть слухачів на судові справи останніх років, розкажуть про справжні неординарні випадки судової практики. Також ви дізнаєтесь більше про Службу судової охорони, виклики її роботи та роль у захисті безпеки посадових осіб та громадян, які присутні під час реальних судових процесів.

Подкасти створені Be—it Agency для Служби судової охорони України та Консультативної місії Європейського Союзу в Україні в рамках інформаційної кампанії «Твоя безпека – наша робота». Кампанія, що розпочалася у жовтні, триває 2 місяці на всій території України, крім тимчасово окупованих територій та зон активних бойових дій. Героями кампанії стали реальні люди – співробітники ССО. Створені в рамках кампанії подкасти, а також постери та відеоролики показують реальних співробітників служби, розповідаючи, як ці чоловіки та жінки щодня стикаються з небезпеками та захищають від них відвідувачів та працівників судової системи.Подкасти викладені у безплатному доступі на майданчику Sound Cloud, соціальних мережах ССО, а також на ресурсах партнерів проєкту.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео