24 Кві 2024, 14:36

Сервіс замовлення поїздок запустив нову категорію авто, які зможуть легко оминати затори

Сервіс замовлення поїздок Bolt запускає в Києві нову категорію «Експрес» із ліцензованими авто, які мають право користуватися смугами для громадського транспорту. Відтепер час поїздок значно зменшиться. 

Затори є однією з головних проблем української столиці. Згідно з дослідженням Офісу трансформації України Київ входить до топ-3 столиць світу за рівнем заторів на дорогах. З початку 2024 року кожен мешканець Києва провів у заторах приблизно 33 години свого часу, який, зокрема, можна було б витратити, наприклад, на 10 прочитань нової книги або 66 разів насолодитися сніданком.

Упровадження категорії «Експрес» у Bolt має на меті покращити загальний досвід поїздок для жителів столиці, а також скоротити викиди від автомобілів, тому що чим триваліші затори, тим брудніше повітря в місті. Автомобілі, зареєстровані в категорії «Експрес», мають доступ до користування смугами громадського транспорту, що забезпечує безперешкодний проїзд і змогу для пасажирів зекономити дорогоцінний час. Наразі цю категорію тільки-но запущено, тож кількість ліцензованих автомобілів буде поступово збільшуватися, що дозволить задовольнити зростаючий попит на більш швидкі перевезення в Києві.

«Зважаючи на нагальність вирішення проблеми заторів на дорогах, ми розуміємо, що це є однією з важливих потреб міста. Зазначена категорія не лише забезпечуватиме швидший варіант подорожі для наших пасажирів, а й з часом сприятиме можливій оптимізації маршрутів руху транспортних засобів та зменшенню загального рівня заторів у Києві», — коментує керівник напряму замовлень поїздок компанії Bolt в Україні Сергій Павлик.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео