31 Бер 2023, 14:53
PR

Фільм кожного українця, ОГО! каса, «погладити траву». Ретроспектива тижня з Анною Бойко

Як минув робочий тиждень та які плани на вихідні, розповідає Анна Бойко, PR-менеджерка компанії «Кіноманія» (ексклюзивний дистриб’ютор фільмів Warner Bros. та Disney в Україні).

Як минув тиждень?

Наша щоденна робота — щоб було що любити й на що ходити. 

Робота вже йде дуже активно. Студії (ми працюємо з Disney та Warner Bros.) мають дуже насичений графік релізів. Та й українські кіновиробники не відстають. А глядачі (як показують результати прокату) продовжують любити та ходити. Тож наша щоденна робота — щоб було що любити й на що ходити. 

Відкриття тижня

Скоріше, відкриття місяця. З’ясувалось, що українське кіно може зібрати ОГО! касу. І для цього зовсім не обов’язково бути умовною «зірковою комедією». Ідеться про анімацію «Мавка. Лісова пісня», яка впритул підібралась до 100 млн гривень зборів. 

Не можна сказати, що ми не вірили в фінансовий успіх картини. Але це той приємний випадок, коли результат приємно вразив. Особливо, враховуючи те, скільки жінок з дітьми (а це ЦА фільму) зараз перебувають за межами України. 

Що дістало за тиждень?

Логіка «якось воно буде» і «я все тримаю в голові» — це дуже погано і для бізнесу, і для життя.

Дістало, що у багатьох людей і компаній погано з плануванням і процесами. Очевидно, що війна це все сильно (дуже сильно) ускладнює. Але логіка «якось воно буде» і «я все тримаю в голові» — це дуже погано і для бізнесу, і для життя.

Музика тижня

Що почитати?

«Взуття-буття» (Shoe Dog) Філа Найта. Історія, що неймовірно надихає, про створення одного з найкрутіших брендів (і партнерств) в історії: Nike Air Jordan та Майкла Джордана. Тим паче, 6 квітня стартував фільм «Ейр» з моїм улюбленим тандемом Аффлек-Деймон, який розказує цю історію. Тож дуже раджу почитати.

Що подивитися?

По-перше, «Ейр». Закордонні критики кажуть, що це одна з найкращих спортивних драм. 

По-друге, український фільм мого серденька «Люксембург, Люксембург» режисера Антоніо Лукіча з фантастичними Амілом і Рамілом Насіровими з гурту Курган і Агрегат (так-так, вони ще й грають!). Якщо ви хоч трохи застали 90-ті, дуже відгукнеться. Та навіть якщо й ні — теж! 

По-третє, якщо ще не встигли, «Памфір». Взагалі не на правах реклами, бо це не наш фільм. Але й НАШ — кожного українця.

На стримінгах — Ted Lasso, Shrinking.

На YouTube — проєкт «Як звучить Україна». Ось, скажімо, випуск про Київ.

Ваш топ-3 застосунків на телефоні

Нічого цікавого: WhatsApp, Нотатки, Twitter.

Плани на вихідні. Поради, куди піти

Спочатку — наобіймаю рідних, звісно. Це найкращий план, коли не знаєш, чим зайнятись.

Концерти, музеї, вистави, кіно чи просто «погладити траву» в парку, щоб не психувати. Коли буду в Києві, сходжу на Latexfauna чи Один в каное, Підпільний стендап, у Театр на Подолі чи на будь-який балет Kyiv Modern Ballet. Врешті, гуляючи, обов’язково зайду в Музей Ханенків. Але спочатку — наобіймаю рідних, звісно. Це найкращий план, коли не знаєш, чим зайнятись.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео