01 Сер 2023, 18:00

Для жінок випустили гру повну стереотипів

Бренд догляду за тілом Billie хоче зробити революцію в індустрії догляду за собою, якою її знають сьогодні.

У своїй останній кампанії під назвою «No Worries If Not!» бренд вирішив пролити світло на абсурдні подвійні стандарти, яких суспільство дотримується щодо жінок у повсякденному житті. Ключовим елементом кампанії є настільна гра, яка має на меті зачепити ностальгічні почуття глядачів.

Перед тим, як представити фальшивий продукт, рекламний ролик запитує: «Ви хронічний вибачальник?» і «Вас називали людиною, яка догоджає людям?». Вона привертає увагу до ширшого досвіду жіночності і підкреслює, наскільки очікування відрізняються, постійно змінюються та є абсурдними для жінок сьогодні.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

«Хочеш бути мамою? Фу, догідлива! Не хочеш бути мамою? Фу, егоїстка!» — йдеться у рекламі, що імітує життєву гру для жінок.

Команда використовувала особисті приклади з реального життя для цього проєкту, а сатиричний тон є навмисним, щоб звернутися до основної аудиторії бренду — покоління Z та молодих міленіалів.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео