Постери закликали не боятись інопланетян, бо вони вже на Землі
03 Лис 2022, 18:07

Постери закликали не боятись інопланетян, бо вони вже на Землі

Люди давно турбуються про те, що на Землю можуть прибути зловмисні іноземні загарбники та спричинити руйнування. Це гіпотетичне інопланетне вторгнення було сюжетною лінією для багатьох успішних фільмів і телешоу, а також наскрізною лінією для незліченних теорій змови за останні 50 років.

І поки люди вимагали від уряду доказів життя на інших планетах та можливої ​​загрози їхнього переселення на Землю, вони були зайняті руйнуванням власного будинку.

Від антиекологічного законодавства та відсутності федеральних правил щодо вирубки лісів, що руйнує природні екосистеми в усьому світі, цілком очевидно, що люди, які вже живуть на Землі, набагато небезпечніші для майбутнього планети, ніж будь-які інопланетяни.

З наближенням проміжних виборів і факту того, що 139 обраних посадових осіб у 117-му Конгресі все ще заперечують науковий консенсус щодо антропогенної зміни клімату, організація Fridays for Future US випустила «Aliens», серію постерів з чотирьох частин, які ілюструють, що людські страхи перед смертельними інопланетним вторгненням – найменша з турбот. Реальність така, що чужинці вже тут і завдають непоправної шкоди. Чи то заперечення зміни клімату чи бездіяльність для вирішення цієї проблеми, вони вже руйнують нашу планету.

Використовуючи ретро-науково-фантастичні мотиви, «Aliens» зображують чотири різні середовища, що зазнали нападу людей, які дуже схожі на інопланетян.

Чоловіки у футуристичних костюмах з ентузіазмом рубають дерева, а машини допомагають у спустошенні, як написано внизу плаката: «Вирубка лісів, спричинена людьми, викидає у повітря 2,4 мільярда тонн вуглекислого газу, створюючи сильні перепади температури, які вбивають рослини та тварин».

Наступний постер повідомляє глядачам, що «середній легковий автомобіль викидає більше 4 000 000 грамів вуглекислого газу на рік, що становить 27% від загального обсягу парникових газів у світі».

Інший повідомляє, що надмірний вилов риби «створює дисбаланс у морських екосистемах і втрату біорізноманіття — джерело поглинання вуглецю, на яке припадає від 70 до 90 мегатонів щороку». А також те, що «на Землі вирує серія пожеж, коли люди і масивні бурові установки ведуть буріння в пошуках нафти, підкреслюючи, що «майже 100 мільйонів барелів нафти споживається в усьому світі щодня, створюючи ⅓ від загального обсягу викидів вуглецю у світі».

«Кожні вибори – це кліматичні вибори. Проміжні терміни визначать дії Конгресу щодо антропогенної кліматичної кризи в найближчому майбутньому. Американці по всій країні спостерігають, як наші моря піднімаються, наші будинки горять, а повітря згущується від диму. Настав час обрати захисників клімату, які представлятимуть своїх виборців та боротимуться за наш народ та планету.

Нам потрібно обрати лідерів, які боротимуться за економічну, расову, ґендерну, репродуктивну, гомосексуальну справедливість, інвалідність та трудову справедливість. Все це буде на кону в листопаді, і зараз саме час проголосувати за свою родину, друзів та сусідів. Настав час проголосувати за свої права та за нашу планету». — каже Лів Шредер, директор із політики США Fridays for Future.

Розкажіть друзям про новину