07 Чер 2023, 17:29

Поп-ікони 90-х об’єднались у новому музичному ролику страхової компанії

«Boys No More» – ідеальний бойз-бенд, до складу якого входять поп-ікони Джої Фатон з популярного гурту NSYNC, Нік Лаше з гурту 98 Degrees, Джозеф Макінтайр з New Kids On The Block та Ванья Морріс з Boyz II Men, записав веселе музичне відео «Make it Right».

Повнометражна оригінальна пісня з чіпляючими словами та заразливою мелодією була створена у партнерстві зі страховою компанією CSAA Insurance Group, і, безсумнівно, буде на вершині плейлиста кожного цього літа.

«Я знаю цих хлопців більшу частину своєї кар’єри, і ми стали друзями. Коли мені зателефонували з CSAA, я знав, що наша хімія проявиться в пісні та відео», – сказав Джої Фатон. Ванья Морріс додав: «Після того, як ми записали пісню, ми всі відчули, що здійснили подорож у минуле, розповідаючи історію AAA Insurance».

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

«Make it Right» говорить про зобов’язання компанії перед своїми клієнтами щодо запобігання, підготовки та відновлення після життєвих невизначеностей.

«Кампанія «Boys No More» є ідеальним доповненням до успішної минулорічної кампанії «Rick Roll» з Ріком Естлі, – сказала Лінда Гольдштейн, директор з питань клієнтського досвіду та маркетингу в CSAA Insurance Group. – Ми поділяємо любов наших клієнтів до ностальгії, і це фантастична можливість здивувати та порадувати їх оригінальним хітом, нагадавши їм, що ААА Страхування завжди буде поруч, коли вони цього потребують».

Приурочена до початку літнього сезону, «Boys No More» запускається в TikTok та Instagram з танцювальним та караоке-челенджем. Шанувальники Фатона, Лаше, Макінтайра та Морріса можуть приєднатися до ажіотажу, пов’язаного з виходом пісні та кліпу, підписавшись на Instagram гурту BoysNoMore та TikTok, використовуючи хештеги #BoysNoMore та #MakeItRight.

У червні цього року шанувальники також зможуть побачити гастрольний автобус Boys No More, який заїде до Балтімора, Філадельфії, Роаноки (Вірджинія) та Вашингтона. Крім того, мобільні білборди та реклама на стадіонах будуть транслюватися в прямому ефірі в Балтиморі, Цинциннаті, Хартфорді, Індіанаполісі, Оклахома-Сіті, Філадельфії, Талсі та Вашингтоні.

«Boys No More» був натхненний текстами та відеокліпами пісень бойз-бендів 80-х, 90-х та нульових. Прихильність, відданість, дотримання обіцянок – ці знайомі теми бойз-бендів віддзеркалюють цінності CSAA. Створення нової пісні зі знайомими учасниками бойз-бендів стало захоплюючим поєднанням нового та ностальгії», – коментують Лора Феріс та Зак Керролл, креативні директори Deloitte Digital.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео