09 Січ 2024, 11:04

Переможці Суперкубку знову відчули перемогу з пакетами конфеті у ролику Frito-Lay

Ікони НФЛ та переможці Суперкубка Роб «Гронк» Гронковскі, Маршон Лінч та Трой Поламалу знялися у новій рекламній кампанії бренду снеків Frito-Lay, яка триватиме протягом усього постсезону ліги та аж до неділі Суперкубка 11 лютого.

У ролику вболівальники і спортсмени насолоджуються закусками Frito-Lay — у своїх машинах, вдома чи в торгових автоматах, і відчувають вибухове відчуття свята і перемоги, коли з кожної пачки снеків вибухає святкове конфеті.

«Lay’s на смак як виграти Суперкубок, брате» — сказав Лінч у рекламі.

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

«Понад 90% футбольних фанатів насолоджуються закусками та напоями в день матчу, коли вони вболівають за перемогу своєї команди, — сказала Тіна Махал, старший віце-президент з маркетингу Frito-Lay North America. — У цьому новому рекламному ролику ми хотіли використати силу наших культових брендів, щоб поширити святкування перемоги на глядачів і донести до них конфетті».

Рекламний ролик під влучною назвою «Taste the Victory» є першою частиною кампанії бренду, присвяченої сезону плей-офф НФЛ, «Taste of Super Bowl».

Ролик з’явиться на ТБ лише 13 січня з початком Super Wild Card Weekend, коли він дебютує на телеканалі FOX. Багатоканальна кампанія триватиме до Суперкубка LVIII, що відбудеться 11 лютого.

Але нова кампанія — це лише частина післясезонних планів бренду NFL вартістю 23 мільярди доларів. Окрім ініціативи «Taste of Super Bowl», Frito-Lay організовує захоплюючу фан-зону Frito-Lay Chip Strip у Лас-Вегасі, штат Невада, де буде проходити Суперкубок LVIII.

Відкрита щодня з 8 лютого до ігрового дня 11 лютого у знаменитому готелі New York-New York у Вегасі, вона включатиме гру «Snackpot», романтичну каплицю Cheetos та інше.

Крім того, щоб відсвяткувати сезон, бренд також випустив низку лімітованих продуктів під брендом «Taste of Super Bowl», які можна придбати в магазинах по всій території США.

PepsiCo, материнська компанія Frito-Lay, є спонсором NFL з 2002 року.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео