03 Тра 2022, 17:27

Пекельний напій від PepsiCo представлений в пекельному місті штату Мічиган

Компанія PepsiCo в честь виходу напою MTN DEW Flamin’ Hot влаштувала вечірку в єдиному місці на Землі, яке відповідає його енергетиці: у місті Хелл (Hell), штат Мічиган.

Проклятий напій спочатку був представлений світу лімітованим тиражем у серпні минулого року, але був розпроданий за лічені хвилини онлайн. Тепер він повернувся і набирає обертів із загальнонаціональним релізом, і за допомогою агентств Golin New York та продюсерської компанії Motive він відсвяткував це повномасштабною іммерсивною активацією під назвою «To Hell With MTN DEW Flamin’ Hot».

Місто не новачок в активаціях брендів. У 2020 році Airbnb організувала для кількох щасливчиків відпочинок у місті Хелл на тему Хелловіна. Тепер вони оголосили Flamin’ Hot MTN DEW своїм офіційним напоєм.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Бренд запустив активацію, яка планувала залучити 2 тисячі людей. Проте активація привернула стільки уваги у місцевих новинах та соціальних мережах, що майже 8 тисяч людей виявили бажання прийти, і багатьом було відмовлено з міркувань безпеки.

«Бути офіційним напоєм пекла – це можливість, яка не часто випадає, але ми знали, що це єдиний спосіб запустити MTN DEW Flamin’ Hot», – сказав Метт Стетман, засновник, генеральний директор і головний креативний директор Motive.

Гостей обсипали сувенірами, присвяченими напою, а також влаштовували різні заходи, як MTN DEW Flamin’ Hot Country Club.

Тим часом репер та шеф-кухар Екшн Бронсон приготував закуски, страви та напої у стилі Flamin’ Hot для VIP-гуляк, запрошених на MTN DEW Flamin’ Hot Grill. У барі Hell Hole гості могли скуштувати такі страви, як Bowl of Fire – курячий суп з тортильї з чіпсами Flamin’ Hot Dorito Lime, а також Hell Pig – сендвіч зі свининою, обсмажений у MTN DEW Flamin’ Hot і з соусом для барбекю MTN Dew Flamin’ Hot.

«Наші клієнти Dew попросили нас створити епічний момент, щоб відсвяткувати повернення MTN DEW Flamin’ Hot, і ми сказали їм іти до біса», ― сказав представник Golin у Північній Америці. «Скільки разів у вашій кар’єрі ви можете сказати це?»

Ведучий заходу DJ Pauly D відіграв двогодинний сет із сучасними поп-хітами та старими фаворитами, включаючи пісні на тему пекла та вогню, такі як «Highway to Hell» і «Girl on Fire».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео