27 Гру 2022, 12:27
PR

Освітній проєкт Progresstech ACADEMY

Запорука сталого розвитку країни це, безсумнівно, гідна освіта її громадян. В Прогрестех-Україна ми це чудово розуміємо та вже багато років співпрацюємо із провідними технічними закладами вищої освіти України.

Progresstech ACADEMY — це комплекс онлайн-курсів авіаційного напрямку, який створено на базі Learning Management System (LMS). Даний проєкт реалізовано як елемент дуальної освіти для студентів бакалаврату п’яти технічних факультетів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

До програми проєкту входять такі курси як: конструкція пасажирських літаків, системи пасажирських літаків, «важка» САПР CATIA, технології літакобудування, а також проведення переддипломної практики. Всі курси розроблені виключно нашими досвідченими інженерами з урахуванням напрямку, за яким вони працюють в компанії. Це дозволило кожному з них втілити у матеріалах курсів весь напрацьований досвід.

Для кожного факультету комбінація курсів різна, що залежить від спеціалізації самого факультету

Для кожного факультету комбінація курсів різна, що залежить від спеціалізації самого факультету. Також варто зауважити, що вивчення даних дисциплін не є обов’язковим для всіх студентів цих п’яти факультетів, оскільки вони входять до варіативної складової навчальної програми. І вибір студенти виконують самостійно. Такий підхід дозволяє створити максимально комфортні умови для навчання, адже студенти опановують саме те, що їм подобається найбільше. І, звичайно, це дає свої результати у вигляді мотивації та сприятливого клімату для опанування знань.

Варто зауважити, що за навчання в рамках проєкту зі студентів не стягується жодна додаткова плата. Всі фінансові витрати з підготовки, організації та проведення занять компанія бере на себе.

Як вже згадувалося вище, навчання організовано на базі освітньої онлайн платформи, що також дає свої плюси:

  • структурованість матеріалів в середині кожного курсу;
  • доступ до них в будь-який час з комп’ютера чи смартфону;
  • можливість представлення необхідної інформації у різних форматах – текст, відео, прикріплені файли, web-ресурси;
  • автоматизація процесу навчання – це стосується організації контрольних заходів, планування web-конференцій, формування звітів тощо;
  • комунікація з інструкторами за допомогою вбудованого месенджера, можливість залишати коментарі до робіт як слухачем, так і інструктором, створювати форуми для обговорення тем, які викликають найбільше питань.

Кожен курс включає проведення класичних лекцій, де наші інструктори, інженери Прогрестех-Україна, викладають студентам теоретичну базу, наводять аналогії та приклади зі свого досвіду, проводять воркшопи. Після кожної лекції — тестування.

Також передбачені семінарські та практичні заняття. Проведення семінарських занять дає особливо позитивний результат. В рамках цього виду занять кожному слухачу видається індивідуальна тема, що стосується попередніх лекцій, але потребує більш детального розгляду. Студент готує за нею презентацію та виконує доповідь для групи. І в результаті отримуємо декілька позитивних ефектів:

  • доповідач точно розбереться у своїй темі та запам’ятає основні моменти;
  • тренуються навички з правильного підбору інформації, її опрацювання, аналізу та представлення;
  • інші слухачі мають можливість продемонструвати свою обізнаність в даній темі, ставлячи питання або даючи коментарі до підготовленого матеріалу;
  • і, звичайно, публічні виступи сприяють особистісному розвитку студента.

Участь у такій програмі можна розглядати як такий собі перший етап знайомства та інтеграції в професійне середовище. Студенти не лише отримують якісні спеціалізовані знання з такого напрямку як авіабудування, переймають досвід інженерів Прогрестех-Україна, які працюють за міжнародними стандартами, а і можуть отримати запрошення на роботу від компанії.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео