03 Лис 2022, 19:03

Новий брендинг криптобіржі зробив крипту веселою

banda розробили новий брендинг для криптобиржі EXMO.com, яка захотіла зламати стереотипи і зробити криптовалюту цікавою для всіх. Нова платформа EXMO.com побудована на простоті та людяності, що дарує легкий старт у крипто-світі та можливість у ньому розважатись.

EXMO.com — одна з перших крипто-бірж, яка існує на ринку з 2014 року. Згідно з рейтингом CryptoCompare, вона входить до топ-20 бірж і, крім стандартних торгових операцій, пропонує позабіржову торгівлю, маржинальний трейдинг, API і мобільний додаток. Серед амбітних планів компанії на 2022 рік була одна першочергова задача — спробувати пояснити широкій аудиторії, що крипта це доступно, просто і навіть весело.

Тепер це бачення EXMO.com відображається у новому життєрадісному та яскравому стилі, який прийшов на зміну нудно-блакитному технологічному характеру. Крипто — це весела та захоплююча подорож, а не якась незрозуміла фантастика для гіків. Цю концепцію ми назвали «Uncreepy crypto». Вона перетворює криптосвіт на захоплюючу гру, а завдяки геймплею кожен, навіть найнудніший, крок стає більш цікавим: як рівень у комп’ютерній грі, який хочеться пройти.

У EXMO.com ми завжди бачили світ, де кожен володіє криптовалютою. Нам важливо продемонструвати легкість криптовалюти для всіх людей, стираючи психологічний бар’єр. Ми сподіваємось, що за нами ще більше криптокомпаній змінить своє позиціонування на більш легке та гуманне, а не на складно-технологічне — це зробить наше спільне крипто-майбутнє дійсно яскравим.
Сергій Жданов
генеральний директор EXMO.com

Візуальна складова EXMO.com повністю змінилася: від фірмових кольорів до найменших елементів дизайну. Намальовані від руки ілюстрації символізують зручність купівлі та використання криптовалюти. Будь-хто може намалювати такі, і так само кожен може освоїти крипту — треба просто спробувати. Логотип також змінився: хвиляста літера «М» позначає графіки криптовалют та пружину, яка дає поштовх для входу у світ цифрових активів.

Наразі метою номер один для всіх великих крипто-платформ є вихід на широку аудиторію. Але більшість з них виглядають як дуже серйозні компанії для “людей у темі” – за їхній однаковий темно-синій ми назвали цю категорію Boring Blue. Наше ж завдання було перевернути світ крипто, зробити його зрозумілим та дуже friendly для новачків, створити щось людяне та грайливе. Наш брендинг для EXMO.com робить їх застосунок привабливим та простим – наче це ваша улюблена гра на телефоні, в яку ви з задоволенням заходити щоразу, як маєте вільний час.
banda

Наразі EXMO.com одні з небагатьох фінансових компаній, які наважились впровадити незвичайне та яскраве дизайн-рішення у своїй сфері. Буде цікаво спостерігати за результатами цього іноваційного рішення.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео