13 Лип 2022, 14:21

Nokia представила ретро-модель телефону з бездротовими навушниками

Справжні бездротові навушники завжди в чохлі, то чому б не зробити з цього чохла телефон? Так вийшло з новою Nokia 5710 XpressAudio, ретро-класикою з архіву Nokia, тільки переосмисленою.

На перший погляд, телефон не надто відрізняється від класичної моделі Nokia 5310, але при найближчому розгляді можна побачити панель, яка відкриває пару бездротових навушників, якими можна зручно користуватися на ходу.

Меломани будуть раді почути, що пристрій оснащений збільшеним акумулятором та клавішами керування звуком, так що у них ніколи не скінчиться енергія, щоб настроїтись на улюблені треки. Крім того, завдяки гучним подвійним динамікам користувачі зможуть насолоджуватися піснями наодинці або разом із друзями на відкритому повітрі.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

Хоча, як вказує Digital Trends, навушники, які йдуть у комплекті з телефоном, не мають функції шумозаглушення. Після виймання із зарядного чохла навушники працюватимуть близько чотирьох годин у режимі прослуховування або дві з половиною години у режимі розмови.

5710 XpressAudio – це звичайний телефон, а не смартфон. Він працює під керуванням програмного забезпечення Nokia S30+ і має модем 4G усередині, а також процесор Unisoc T107. 2,4-дюймовий екран має роздільну здатність QVGA, ззаду знаходиться VGA-камера, а на корпусі роз’єм для навушників 3,5 мм. Акумулятор ємністю 1450 мАч має невелику ємність, але при підключенні до мережі 4G його вистачає на 20 днів.

Телефон буде випущений у Великій Британії у липні у червоно-чорній або червоно-білій кольоровій гамі всього за 90 доларів. Непогано, враховуючи, що пропонуються бездротові навушники та телефон в комплекті. Nokia 5710 XpressAudio — один із трьох нових функціональних телефонів Nokia, але жоден із них не є таким цікавим.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео