28 Вер 2022, 10:47

Netflix відкриє власну ігрову студію для створення відеоігор

Оскільки Netflix святкує 25-річчя, платформа прагне розширити свої пропозиції, вийшовши за межі стрімінгових телешоу та фільмів, сподіваючись зберегти клієнтів.

Минулого року компанія вперше вийшла на зростаючий ринок відеоігор, випустивши лінійку мобільних ігор, починаючи з користувачів екосистеми Android. Дві гри, включені у випуск, засновані на популярному всесвіті серіалу «Дивні дива».

Тепер, прагнучи розширити свій ігровий відділ, компанія оголосила, що збудує власну студію відеоігор у Гельсінкі, Фінляндія. За словами компанії, вони обрали Гельсінкі, бо тут живуть «одні з найкращих ігрових талантів у світі».

Над студією працюватиме Марко Ластікка, ветеран ігрових фірм Zynga та Electronic Arts. Ця нова філія, поряд з придбаними Next Games, Night Studio School та Boss Fight Entertainment, зосередиться на різних галузях розробки ігор, що задовольняють різноманітні смаки клієнтів.

«Це ще один крок у нашому прагненні створити ігрову студію світового класу, яка пропонуватиме безліч чудових та захоплюючих оригінальних ігор без реклами та без покупок у додатку для сотень мільйонів наших учасників по всьому світу». — сказав Амір Рахімі, віце-президент ігрових студій Netflix.

Звичайно, як згадує Рахімі, створення ігор може зайняти роки, тому фанатам, можливо, доведеться трохи почекати, перш ніж щось дасть плоди від нової студії.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео