20 Тра 2024, 12:47

Мексиканський актор розповів про своє кохання до Пенелопи Фезерінгтон у ролику Netflix

«Бріджертони» — один з найпопулярніших серіалів на Netflix, що має мільйони прихильників по всьому світу. Прем’єра нового сезону відбулась 16 травня, а тому глядачі нарешті побачать романтичну розв’язку між Пенелопою Фезерінгтон та Коліном Бріджертоном, який розбив її серце у попередньому сезоні.

Представляючи 3-й сезон, Netflix вирішив відповісти на прохання шанувальників побачити страждання Коліна. Саме тому cтримінговий сервіс створив ролик «The Latino Suitor» і представив нового кавалера для Пенелопи — мексиканського актора Аарона Діаса, одного з найвідоміших і найулюбленіших виконавців головних ролей у телесеріалах усіх часів.

Разом з ним вони запустили кампанію, у якій він заявив про своє суперництво з Коліном і про своє кохання до Пенелопи, з багатьма романтичними жестами і діями у стилі телесеріалу.

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь

Розкажіть друзям про новину

Нове відео