30 Тра 2023, 12:15

McDonald’s перезняв рекламу 1998 року із зіркою футболу

Реклама має на меті заохотити клієнтів скористатися програмою винагород бренду фаст-фуду і наповнена веселими великодніми яйцями.

Англійський футболіст, в минулому нападник і капітан збірної Англії і «Ньюкасл Юнайтед», спортивний експерт Алан Ширер знявся у новій рекламі McDonald’s, яка віддає данину поваги культовому ролику 1998 року під назвою «Signature», у якому фанат переслідував легенду Англії через автограф.

Дочка Ширера, Хлоя, також зіграла роль у ролику. В оригінальній версії також було показано, як футболіст розмовляє по телефону зі своєю донькою, якій тоді було п’ять років.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Це святкування 25-річчя з моменту виходу оригінального фільму в ефір, а також відзначає еквівалент 100 000 страв, подарованих клієнтами FareShare для перерозподілу з моменту запуску програми винагород MyMcDonald’s Rewards минулого року.

Коментуючи рекламу, Ширер сказав: «Часи змінилися з тих пір, як я знявся у першій рекламі з McDonald’s 25 років тому, у мене вже не так багато людей просять автограф, тепер вони всі прагнуть селфі! McDonald’s також змінився, і це чудово, що клієнти тепер можуть пожертвувати свої бали MyMcDonald’s Rewards на добрі справи, такі як FareShare. Було дуже весело застосувати свої акторські навички, щоб заохотити людей витрачати ці бали, щоб насолодитися безкоштовною їжею або зробити пожертву на добру справу, це ж не складно».

«У мене залишилися приємні спогади про зйомки першої реклами «Signature». Уе було напередодні Чемпіонату світу 1998 року, коли я був капітаном чоловічої збірної Англії, тож коли McDonald’s звернувся до мене з пропозицією знятися в новій версії, вибір не викликав жодних сумнівів».

«Було чудово повернутися до Ньюкасла на зйомки, ми знімали в тих самих місцях, що й минулого разу, у тому числі в парку Сент-Джеймс. Також було дуже приємно побачити Стівена, актора, який знімався в оригінальній рекламі багато років тому, він навіть приніс з собою оригінальний чек зі зйомок 1998 року, який справді походить з моєї старої чекової книжки!»

Розкажіть друзям про новину

Нове відео