12 Сер 2022, 16:48

Lego відкрив найбільший в світі магазин в Лондоні до свого 90-річчя

Щоб відсвяткувати своє 90-річчя Lego відкрив свій найбільший в світі магазин у Лондоні після тривалої реконструкції та розширення.

У відреставрованому приміщенні, яке має на 300 кв.м більше площі, шанувальники зможуть помилуватися неймовірними 3D-конструкціями LEGO, які розповідають «Історії Британії», які прославляють легендарних героїв та історію країни.

Під час «туру» по магазину можна сфотографуватися з Вільямом Шекспіром, очікуючи легендарного червоного лондонського автобуса, посидіти на сидінні водія у автомобілі Джеймса Бонда, Aston Martin DB5, позувати поряд із Шерлоком Холмсом або навіть прокрастися в банк Грінготтс із фільму про Гаррі Поттера.

Магазин запропонує ексклюзивний практичний досвід, якого немає більше ніде у світі, з надією на те, що в кожному відвідувачу прокинеться внутрішня дитина. Це включає студію персоналізації, де клієнти можуть переосмислити себе у формі LEGO – або у вигляді портрета за допомогою Mosaic Maker, або у вигляді мініфігурки від Minifigure Factory.

Крім того, є інтерактивна сюжетна зона, що розповідає історію про те, як LEGO стала провідним виробником конструкторів у світі за останні 90 років, і Дерево відкриттів, яке виступає як центральний елемент магазину, щоб підкреслити відданість бренду інклюзивності та позитивному впливу суспільство та планету.

Чи варто згадувати, що відвідування найбільшого у світі магазину LEGO дозволить відвідувачам отримати доступ до найбільшого асортименту наборів LEGO у світі, включаючи продукти, які ви більше ніде не знайдете?

«Ми інвестуємо в модернізацію магазинів LEGO по всьому світу, щоб надати відвідувачам справді цікаві, унікальні та незабутні враження від бренду. Реконструкція та розширення нашого флагманського лондонського магазину зроблять його обов’язковим місцем відвідування для шанувальників, молодих і старих, які мешкають у Лондоні або подорожують ним», — жартує Наталі Стойович, старший віце-президент LEGO Retail.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео