Квантова фізика стала основою нової дизайн-системи українсько-американського стартапу
29 Тра 2024, 16:10

Квантова фізика стала основою нової дизайн-системи українсько-американського стартапу

Українська marketing&tech агенція twid створила нову дизайн-систему та сайт для українсько-американського стартапу HAIQU. 

HAIQU — американський deep tech стартап з українським корінням. Компанія розробляє спеціальне програмне забезпечення, яке допомагає оптимізувати та прискорити роботу квантових комп’ютерів. 

Квантові комп’ютери — це технологія майбутнього. Скоро вони можуть змінити ринок, як нещодавно це зробив ШІ. Ці комп’ютери працюють за принципами квантової механіки та суперпозиції, а замість бітів використовуються кубіти. Зараз вони знаходяться на початковому етапі розвитку, тож поки такі комп’ютери неповороткі та дуже шумні.

Нова економічна реальність: які тренди визначатимуть ринок у 2025 – досвід TERWIN, Arcelor Mittal, Kvertus, BRAVE1, Starlight media, ГК «Молочний альянс» та 40 провідних управлінців та державних діячів.

11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтеся, як розширювати партнерства, зміцнювати довіру до бренду та виходити на міжнародні ринки. Реальні стратегії та досвід компаній, які вже зробили цей крок.

Забронювати участь

Великі компанії можуть 5 років працювати над тим, щоб покращити «залізо» квантових комп’ютерів, а HAIQU це робить тут і зараз за рахунок софту. Продукт стартапу підвищує ефективність роботи квантових комп’ютерів буквально у 100 разів. 

twid знайшли баланс між натхненням від продукту стартапу та відчуття впевненості, яке HAIQU має випромінювати для своїх потенційних клієнтів — таких технологічних гігантів, як IBM, Microsoft, Google. Агенція створила інструментарій, який дозволив просто та ефектно візуалізувати складні процеси квантової фізики. 

Агенція намагалась втілити у дизайні дух сучасного дослідництва та романтизму. При створенні логотипа twid надихались фігурами Хладні, які використовуються для візуалізації звуку та пояснення принципу роботи квантових комп’ютерів. Це візерунки, що формуються з дрібних частинок, піску чи солі, на вібраційних плитах під впливом різних частот. Обриси фігур відображаються в анімаційному варіанті логотипа. 

У дизайні також відчувається вплив японської культури. Сама назва HAIQU — похідне від японського хоку, метафора того, що у лаконічній формі можна вмістити безліч сенсів.

Весь проєкт нас супроводжувала метафора музики, вона і стала джерелом натхнення для знаходження ключових образів, в тому числі логотипа. Особливий вплив тут мала творчість Йоганна Себастьяна Баха і Майлза Девіса.
зазначають у twid

Нещодавно стартапу вдалося залучити $4 млн інвестицій, що свідчить про великий інтерес до розвитку HAIQU та впевненість інвесторів у потенціалі компанії.

Розкажіть друзям про новину