15 Тра 2023, 15:48

Креативна кампанія від Vandog до Міжнародного дня сімʼї

Сімʼя — це не місце для стереотипів. В Міжнародний день сімʼї Vandog нагадує, що родина — це територія безпеки, прийняття і любові.

Ми закликаємо озирнутися навколо і побачити, що світ змінюється, а це означає, що:

  1. Сучасний світ має безліч варіацій сімейних стосунків. Так, наприклад, буває, що дітей виховують одностатеві сімʼї. І це не лише про ЛГБТ-пари. А і про ті, де є, наприклад, мама і бабуся.
  2. Через війну ми, на жаль, зіштовхнулися зі збільшенням кількості неповних сімей. Багато рідних людей втрачають звʼязок один із одним через непорозуміння і кардинально різні цінності. Класичне сприйняття «тато, мама, я» за зразком радянського союзу більше не працює. Та і взагалі, чи колись працювало?
  3. На цьому фоні, здається дуже дивним сприйняття сімʼї, як пластикової конструкції — незмінної й ідентичної у всіх.
  4. І дуже дивними і надзвичайно застарілими здаються стереотипи про те, хто ж має мити посуд чи займатися іншими справами по дому…

Наші ілюстрації створені для того, аби показати, що стереотипам не місце в домашніх стосунках.
І це й про те, кому сьогодні мити посуд, і й про те, яку пару обрати в своєму житті.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Розкажіть друзям про новину

Нове відео