20 Гру 2022, 16:39

KOLA стала голосом новорічної поштової марки від Укрпошти

У передноворічні дні всі чекають на якісь дива. Укрпошта вирішила відтворити казку і оживити свою нову поштову марку, яка передає почуття багатьох українців, їхню надію, очікування перемоги та повернення додому своїх захисників та захисниць. 

Лірична душа KOLA стала голосом поштової марки під назвою «Переможного Нового року!». Під її зворушливу композицію «Дочекаюсь» Поліна Іщенко та Євгеній Сіроштан поставили чутливий та романтичний танець. На самій марці зображена дівчина, що зустрічає різдвяно-новорічні свята на самоті та військовослужбовець на позиції біля лінії вогню. Між ними сотні кілометрів, але в душі вони поруч і тримаються за руки. Поки вона його чекає, він захищає країну та наближає довгоочікувану перемогу.

Новина за темою
«Укрпошта» випустила святкову марку «Переможного Нового року!»
Мені дуже приємно, що моя пісня «Дочекаюсь» стала голосом цієї зворушливої марки. Автор малюнку передав чітко всі емоції, які зараз відчувають українці. Я бажаю кожній дочекатися свого коханого з фронту та наступний Новий рік зустрічати разом в теплій домівці. А поки, відправляючи листа з такою маркою, можна виразити свої почуття і підтримку всім, хто зараз перебуває у важких умовах на фронті.
KOLA
співачка

Розкажіть друзям про новину

Нове відео