02 Лют 2023, 16:47

Karl Lagerfeld заколабився з Disney

Karl Lagerfeld та компанія Disney об’єдналися для створення капсульної колекції. Її реліз присвячений сторіччю культової мультиплікаційної студії. Придбати капсулу можна буде з 23 лютого.

В основі колекції ескіз Карла Лагерфельда, на якому зображено Дональда Дака.

В основі колекції ескіз Карла Лагерфельда, на якому зображено Дональда Дака. Малюнок було створено у 2004 році. Дизайнер одягнув культового персонажа у свій образ: джинси, чорний блейзер, сорочку з високим коміром та темні сонцезахисні окуляри.

Малюнок був створений спеціально до 70-річчя Дональда Дака. На ньому Карл написав: «Дорогий Дональде, сім — відмінне число, десять разів по сім — ще краще! З Днем народження! З любов’ю, Карле». Представники Karl Lagerfeld зазначили, що засновник бренду народився лише за кілька місяців до того, як персонаж уперше з’явився у кіно.

Тепер ескіз представлений у різних формах та розмірах у колекції Disney x Karl Lagerfeld. До неї увійшли футболки, светри, білі сорочки, джинси, куртки, бомбери та тренчі. Серед аксесуарів заявлені сумки, чохли для телефонів, шарфи та невеликі вироби зі шкіри.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео