Кампанія Greenpeace закликала відмовитись від приватних літаків
16 Січ 2023, 11:02

Кампанія Greenpeace закликала відмовитись від приватних літаків

Приватні літаки – вид транспорту, що найбільш забруднює навколишнє середовище, викликаючи викиди вуглецю в 50 разів більше забруднюючи, ніж поїзди. При цьому 80% населення світу навіть ніколи не літали, але страждають від наслідків шкідливих для клімату авіаційних викидів.

Щоб привернути увагу до згубної дії польотів на довкілля, Greenpeace закликав заборонити використання приватних літаків у ЄС. Організація заявляє, що приватні літаки є символом порушення економічної системи, яка дозволяє виключно привілейованій меншості надмірно забруднювати довкілля за рахунок планети.

Його послання займає центральне місце в кампанії, створеній агенцією TBWA Paris, яка конкретно засуджує використання приватних літаків надзвичайно багатими та впливовими босами корпорацій, що прямують на розкішний гірськолижний курорт Швейцарії в Давос для участі у Всесвітньому економічному форумі.

Нова економічна реальність: які тренди визначатимуть ринок у 2025 – досвід TERWIN, Arcelor Mittal, Kvertus, BRAVE1, Starlight media, ГК «Молочний альянс» та 40 провідних управлінців та державних діячів.

11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтеся, як розширювати партнерства, зміцнювати довіру до бренду та виходити на міжнародні ринки. Реальні стратегії та досвід компаній, які вже зробили цей крок.

Забронювати участь

Напередодні ВЕФ 2023 (16-20 січня) аналіз, проведений на замовлення Greenpeace, показав, що 1040 приватних літаків прилітали і вилітали з аеропортів, що обслуговують швейцарський гірський курорт Давос, протягом тижня ВЕФ 2022, викликаючи викиди CO2 приватними літаками у чотири рази більше, ніж у середньому за тиждень.

Таким чином, кампанія базується на слогані «Ми живемо на одній планеті, але в різних світах» і запущена у соціальних мережах Greenpeace одночасно з початком Давоської конвенції цього року.

«Майте на увазі, що 10% найбагатших французів мають вуглецевий слід у розмірі 25 тонн викидів на рік порівняно з п’ятьма тоннами для найбідніших 50%. Тим часом, спільноти по всьому світу несуть основний тягар наслідків зміни клімату, про що свідчать візуальні ефекти кампанії, які становлять різні інциденти, пов’язані з екологічною кризою: пожежі, деградація коралових рифів та продовольчі кризи», — заявив Greenpeace.

У минулому Greenpeace вкрай критично ставився до співучасті рекламної та маркетингової індустрії у сприянні кліматичній кризі, влаштовуючи численні акції протесту на фестивалі «Каннські леви» минулого літа, закликаючи агентства та холдингові компанії припинити роботу з клієнтами, що працюють на викопному ринку.

Розкажіть друзям про новину