15 Вер 2023, 15:55

Каміла Кабельйо та інші зірки озвучили морських істот, які шукають притулку в океані

Greenpeace представив анімаційний фільм, озвучений американськими кінозірками Саймоном Пеггом, Джейн Фондою та співачкою Камілою Кабельйо.

Фільм розповів про подорож трьох морських істот у пошуках морського притулку, які рятуються від численних загроз, що постають перед океаном, серед яких промисловий вилов риби, глибоководний видобуток корисних копалин, забруднення пластиком та потепління.

Британський актор озвучив кита, Джейн Фонда — рибу, а Каміла Кабельйо стала голосом вугра.

Прем’єра короткометражки відбулася на кораблі організації «Arctic Sunrise» у Лонг-Біч, штат Каліфорнія, на заході, який організувала акторка Шейлін Вудлі.

Фільм виходить у критичний момент для захисту океану: у березні цього року після багатьох років інтенсивних переговорів було узгоджено історичний Глобальний договір про океан, і уряди матимуть перший шанс підписати новий договір на Генеральній Асамблеї ООН у Нью-Йорку 20 вересня.

Саймон Пегг, актор і сценарист, який брав участь у морських акціях Greenpeace, сказав: «Океани важливі для всіх. Це така величезна і невід’ємна частина механізму виживання планети. Було б актом крайньої дурості дозволити їм загинути, і все ж, здається, ми часто дозволяємо практики, які роблять саме це. Тому дуже важливо підтримувати справи, які спрямовані на збереження і захист нашого океану і всього живого, що в ньому живе».

Це також відбувається у той час, коли Greenpeace публікує новий великий звіт «30х30: від Глобального договору про океан до захисту на морі» (заборонений до 14 вересня), у якому детально описуються численні загрози, що стоять перед океанами, і викладено політичний шлях до захисту 30% океанів до 2030 року за допомогою нового договору.

Фіона Ніколс з кампанії «Protect the Oceans» Greenpeace сказала: «Океанічні заповідники забезпечують захист від зростаючих загроз, з якими стикаються морські істоти через зміну клімату, забруднення та надмірний вилов риби. Але крім того, що вони дають дикій природі та екосистемам шанс на виживання, вони підтримують мільярди людей, які все ще отримують їжу та засоби для існування від океану. Greenpeace радий, що одні з найулюбленіших акторів світу долучили свої голоси до цієї важливої проблеми, яка стосується всіх нас».

Короткометражний фільм був створений британською анімаційною студією Rumpus Animations.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео