10 Сер 2022, 10:42

Instagram буде тестувати новий формат фотографій

Instagram, можливо, і зупинив свої оновлення, що так схожі на TikTok, але це не означає, що компанія планує припинити фокусуватися на повноекранному контенті. Генеральний директор Адам Моссері підтвердив, що Instagram почне тестувати надвисокі фотографії 9:16 «через тиждень чи два».

«У вас можуть бути високі відео, але у вас не може бути високих фотографій в Instagram», — сказав Моссері.

«Тому ми подумали, що, можливо, слід переконатися, що ми однаково ставимося до обох».

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

В даний час Instagram показує максимум 4:5 при відображенні вертикальних зображень, які були обрізані відповідним чином. Але додавання підтримки більш тонких та високих фотографій 9:16 допоможе їм заповнити весь екран, коли користувач прокручує стрічку програми.

Редизайн Instagram був розкритикований деякими фотографами за те, що він змушував усі фотографії відображатися у рамці 9:16. У новій стрічці також додані градієнти накладення в нижній частині повідомлень, щоб текст легше читати. Але це суперечило первісному вигляду робіт фотографів.

У ході тестування нового дизайну Instagram з користувачами Моссері неодноразово визнавав, що повноекранний режим не ідеальний для фотографій. Тепер видно, що Instagram, як і раніше, має намір демонструвати цей досвід надвисоких фотографій, але не нав’язує його всім.

Власні дані компанії показали, що оновлений дизайн Instagram настільки не сподобався деяким людям, що вони стали рідше використовувати програму. Instagram також заявив, що зменшить кількість рекомендацій, що показуються користувачам, доки він не стане краще вибирати контент, який їм дійсно сподобається.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео