04 Жов 2022, 16:29

Heinz створив вбрання із захистом від плям кетчупу

Heinz і агентство Wunderman Thompson Dubai перетворили один з найбільш культових предметів одягу в Перській затоці, на бездоганне вбрання, яке дає чоловікам можливість безтурботно насолоджуватися улюбленими стравами з кетчупом Heinz.

Кандур – це традиційний білий одяг, і в кожній країні регіону є своя версія. Виріб має унікальний спосіб виготовлення, все повинне відповідати певним правилам, від натуральних волокон тканини до процесу шиття. Збереження ідеально білого кольору є предметом великої гордості настільки, що чоловіки тримають запасні речі на роботі, у спортзалі та в машині на випадок, якщо їх одяг забрудниться протягом дня. Таким чином, було очевидно, що соуси, такі як кетчуп Heinz, не можуть принести задоволення при вживанні. Багато хто уникає певних видів їжі, коли носить кандур.

Кампанія Unstainable Thobe, створена Wunderman Thompson Dubai, ставить перед собою завдання вирішити дилему: як зберегти бездоганно білий одяг та безстрашно насолоджуватися їжею.

Heinz та Wunderman Thompson Dubai співпрацювали з місцевими кравцями, дизайнерами та виробниками текстилю, щоб знайти найкращий спосіб створення інноваційної тканини. Після кількох місяців концептуальної розробки бренд розробив високотехнологічний захисний бар’єр від кетчупу та інших видів плям.

Кампанія включає онлайн-кампанію, друковану і зовнішню рекламу із закликом до дії для аудиторії «Eat Fearlessly».

Heinz також співпрацював з інфлюенсером із Саудівської Аравії Criminal, який має 2 мільйони підписників, щоб випробувати одяг та просувати його серед своєї аудиторії.

Criminal створить відео, що показує труднощі з їжею в звичайному вбранні і демонструє, як Heinz вирішує цю проблему. Він також запустить челендж, у якому його підписники ділитимуться відеороликами про свої реальні проблеми з вживанням їжі.

Пабло Дачефскі, виконавчий креативний директор Wunderman Thompson Dubai, сказав: «Наша ідея полягала не в тому, щоб використовувати інновації заради інновацій. Ми зробили це, щоб належним чином зв’язати Heinz з гордістю регіону. Для спільноти, яка хоробро за багатьох обставин, боятися кетчупу просто не мало ніякого сенсу».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео