08 Лют 2022, 10:27

Філософія Багето-дієти або як перетворити рекламну кампанію на стиль життя

Є бренди, яким не потрібна класична реклама. Вони вже встигли довести своє право називатися найкращими та стали номером один у своїй ніші. Але, незважаючи на це, вони продовжують удосконалюватись і рости, а отже й реклама має «рости» разом із ними.

Саме тому для рекламної кампанії Flint Baguette нам хотілося створити щось цілісне, яскраве та по-справжньому атмосферне. Не просто розповідати про бренд, а транслювати його настрій і залишати такий самий хрумкий, як і самі сухарики, післясмак.

Так і народилася «Багето-дієта». Це не просто красива рима, як ви могли б подумати, а справжнісінька жіноча філософія. Філософія, яка вчить найважливішому — вмінню хоча б ненадовго забивати на проблеми, відволікатися і просто насолоджуватися життям.

Простими словами, «Багето-дієта» — це життя без зайвих траблів. Ті найдрібніші негаразди, які в одну секунду здатні зіпсувати настрій і, вибачте за прямоту, просто вибісити.

Щоб ви вже напевно перейнялися філософією Багето-дієти, змоделюємо ситуацію: ви приходьте додому після важкого робочого дня, ваша аура палає від дедлайнів, що горять, хочеться просто провалитися крізь землю або впасти в сплячку, робочі чати розриваються від повідомлень … Здається, що немає виходу з цього non-stop циклу.

Але раптом ваш погляд падає на давно чекаючу пачку Flint Baguette… іскра, буря, божевілля, Багето-дієта! І ось ви вже сидите в гарячій ванні, п’єте шипуче ігристе вприкуску з ароматними сухариками зі смаком французького сиру. Ідеально, правда?

У цьому і є секрет нашої концепції: один хрускіт — і більше жодних траблів. Кожен смак сухариків Flint Baguette став окремою «стравою» в меню нашої дієти, кожна страва допомагає вирішувати певний трабл.

Написав колишній? Для тебе Flint Baguette зі смаком лобстера

Мільйон років не бачилася з подружками? Саме час похрумтіти сухариками зі смаком вершкового соусу…

Але це ще не все. Кожна філософія має свого харизматичного «ідеолога» і в нашому випадку в цю роль ідеально вписався Позитив. Він став привабливим «проповідником» філософії Багето-дієти.

Ми розклали цю концепцію на різні диджитал-інструменти, запустили інтерактивний лендинг, кампанію з інфлюєнсерами та маску в Instagram.

Про це детально розповіли у повному матеріалі у блозі OMG agency – у ньому ми збираємо інсайти та досвід ком’юніті-агентства.

Якщо ви шукайте майданчик, на якому отримуватимете корисні та унікальні матеріали про ринок маркетингу — переходьте в блог OMG. Ми регулярно публікуємо кейси, розбори тенденцій ринку, відеолекції, поради від профі та добірки інструментів диджитал-фахівцям.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео