19 Сер 2022, 16:33

Favbet Foundation перепрофілював свою діяльність для допомоги ЗСУ та постраждалим від війни

Благодійний фонд Favbet Foundation з початком війни практично повністю перепрофілював свою діяльність на допомогу українській армії та населенню, що постраждало від війни.

Про це говориться в статті «Патрони ЗСУ. Як влаштована система загальнонародної підтримки армії в умовах війни» видання «РБК-Україна».

Favbet Foundation створено за ініціативою засновника компанії Favbet Андрія Матюхи 2020 року для підтримки ініціатив у сфері освіти, спорту і перепрофільовано, як і решту, для допомоги армії та постраждалому населенню. З «невоєнних проєктів» у них — евакуація з окупованих територій кількох сотень чоловік та центр для біженців у Загребі. Favbet Foundation побудував свою роботу на концепції своєрідного «супермаркету допомоги», постачаючи у різні підрозділи та регіони широкий спектр номенклатури «під запит»: позашляховики, дрони, цифрові мобільні радіостанції, портативні зарядні пристрої
повідомляє видання

«Такий підхід дозволяє оперативно і точково заповнювати «пробіли» у спорядженні наших захисників, чого не роблять великі фонди, не кажучи вже про держсегмент. Просто тому, що вони давно не працюють «у роздріб», а виконують заявки на постачання необхідного великими партіями», — говориться в статті.

Загалом видання відзначає, що на відміну від Росії, яка оплачує своє вторгнення в Україну з бюджету, що просідає під тиском міжнародних санкцій, українська армія має всенародну і загальносвітову підтримку.

З 24 лютого Україна залучила $12,7 млрд зовнішньої допомоги, а до кінця року сума досягне $27 млрд.

Нагадаємо, Favbet Foundation підтримує ініціативи в сфері освіти, здоров’я та спортивного розвитку. Наразі 95% проєктів орієнтовані на допомогу країні та армії.

Загалом компанія і фонд допомогли ЗСУ на суму понад 30 млн грн.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео