30 Июн 2022, 16:19

Елмо із «Вулиці Сезам» тепер вакцинований

Елмо із дитячої програми «Вулиця Сезам» зробив свій внесок у боротьбу з COVID-19.

У соціальній рекламі, підготовленій американською некомерційною організацією, яка відповідала за виробництво кількох освітніх дитячих програм, у тому числі і «Вулиця Сезам», Sesame Workshop до Елмо приєднується його батько Луї, щоб відповісти на запитання про вакцинацію.

Луї запевняє Елмо та глядачів, що він проконсультувався зі своїм педіатром, перш ніж відправити Елмо на вакцинацію, а також говорить, що це найкращий спосіб зберегти своє здоров’я.

Відеоролик був випущений після того, як стали доступні вакцини для дітей віком до п’яти років. Повністю вакцинованим дітям знадобиться дві дози Moderna (чверть дози, яку одержують дорослі) або три дози Pfizer (десята частина дози для дорослих). Проте батьки не поспішають проводити вакцинацію своїм дітям, оскільки вони насторожено ставляться до впливу вакцини на них.

Sesame Workshop робить свій внесок у переконання сімей з маленькими дітьми у безпеці та важливості вакцинації. У квітневому опитуванні з моніторингу вакцин Фонду сім’ї Кайзер було виявлено, що лише 18% батьків заявили, що вакцинуватимуть своїх дітей, тоді як 38% заявили, що їм доведеться спочатку стежити за ситуацією, перш ніж це робити.

Елмо — не перший персонаж «Вулиця Сезам», який отримав вакцину. У грудні Велика Птаха, якій шість років, вакцинувалась, щоб спонукати інших дітей зробити так само. Елмо, якому три з половиною роки, є представником найменших дітей.

Подібні зусилля робляться після того, як величезні антивакцинаторські настрої охопили світ. Невизначеність щодо вакцин загалом була присутня завжди, але особливо у зв’язку з пандемією. Такі фігури, як Елмо, можуть відіграти важливу роль у придушенні занепокоєння.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео