24 Сер 2022, 14:27

День Незалежності: креативні привітання від брендів. Добірка

Сьогодні Україна святкує 31 рік своєї незалежності. Це головне державне свято, яке в цьому році проходить під звуки сирен та вибухів.

MMR представляє добірку креативів, якими бренди вітають українців:

Raiffeisen Bank створив привітання із 45 малюнків дітей колег банку зі всієї України. Команда закликала поширювати відео та приєднатися до конкурсу. Серед всіх, хто правильно виконає умови конкурсу, 26 серпня буде розіграно 10 патріотичних подарунків.

ПриватБанк спільно з Національним банком України спільно оголошують про благодійну акцію «Монета за донат» на підтримку ЗСУ. Кожен, хто візьме участь, може отримати одну з 10 ексклюзивних пам’ятних монет «Ой у лузі червона калина» (п’ять зі срібла та п’ять з нейзильберу) з підписами Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного та Голови Національного банку України Кирила Шевченка. Щоб отримати монету зі срібла, необхідно переказати 1000 гривень на спецрахунок НБУ.

На честь свята Citrus прикрасив пакети патріотичними наклейками. Магазин пропонує сканувати штрих-код на них, донатити у фонд «Повернись живим» та вигравати #незламнутехніку.

COMFY привітав також всіх з 31 роком Незалежності України та запропонував всім наблизити перемогу й задонатити 31 гривню для ЗСУ.

Команда Promodo знайшла архівний випуск газети «Голос України» за 24 серпня 1991 й показала найяскравіші рядки та гасла з нього, які по сьогодні відгукуються в серці та надихають боротися за свободу й незалежність держави.

Vodаfone Ukraine дає можливість подарувати близьким 31 ГБ інтернету, щоб привітати зі святом.

24 серпня у «Сільпо» у ТРЦ Gulliver крафтові продукти «Лавки Традицій» зустрічатимуть гостей синьо-жовтими прапорцями. На них фермери залишили привітання з Днем Незалежності для українців, які щодня купують їх продукти. 

До Дня Незалежності мережа супермаркетів VARUS презентувала нові діджитал-скіни для бонусної картки, на яких зображені дитячі малюнки-переможці конкурсу «Мій колір – синьо-жовтий». Вже 25 серпня кожен користувач мобільного додатку мережі може обрати та встановити на свою картку в застосунку одне із десяти запропонованих зображень.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео