27 Лют 2024, 13:24

Coca-Cola представила напій, натхненний k-pop

Coca-Cola представила новинку в лінійці Coca-Cola Creations — Coca-Cola Creations K-Wave Zero Sugar, який покликаний вшанувати широку популярність k-pop та корейської культури в Європі.

Компанія покращила смак нового напою, додавши до Coca-Cola Zero персиковий смак. Coca-Cola Creations K-Wave Zero Sugar випущений лімітованою серією.

Цей запуск відзначає непохитну відданість шанувальників k-pop і пропонує їм унікальні можливості взаємодіяти з улюбленими виконавцями як у диджитал, так і у фізичному світі.

Coca-Cola K-Wave Zero Sugar обіцяє розкрити спільний досвід справжньої магії, створюючи всесвіт, де ентузіасти та кумири K-Pop збираються разом, щоб відзначити свою спільну пристрасть. Відкриваючи банку Coca-Cola K-Wave Zero Sugar, можна відчути той самий захват, який відчували фанати, коли вперше відкрили для себе k-pop.

На додаток до нового смаку, Coca-Cola співпрацювала з трьома відомими k-pop-групами Stray Kids, ITZY, NMIXX, а також з J.Y. Park, засновником лейблу звукозапису JYP Entertainment, щоб створити несподівані враження для відданих шанувальників. Ця співпраця включала в себе випуск пісні-гімну k-pop та музичного відео під назвою «Like Magic», продюсером якого виступив J.Y. Park.

У рамках презентації пісні та кліпу фанати можуть зануритися у відео «Like Magic» за допомогою ШІ. Ця подорож дозволить фанатам опинитися разом зі своїми улюбленими кумирами у яскравому світі кліпу, налаштувавши свій голос, ім’я та обличчя для епізодичної ролі. Персоналізованим епізодичним роликом можна поділитися в соціальних мережах.

Щоб ще більше підсилити враження від K-Wave, 2 червня Coca-Cola Creations проведе грандіозний концерт K-Wave, на якому виступлять артисти з JYP Entertainment та інші k-pop-зірки.

Запуск Coca-Cola K-Wave Zero Sugar також включає в себе співпрацю з модним брендом PRIVATE POLICY, яка пропонує лімітовану колекцію одягу та аксесуарів.

Напій Coca-Cola K-Wave Zero Sugar вже доступний на деяких ринках по всьому світу, а в деяких регіонах планується випуск замороженої версії.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео