18 Вер 2023, 11:21

Christian Louboutin заколабився з Marvel

Marvel та Christian Louboutin об’єднали зусилля для нової колаборації.

Капсульна колекція включатиме лімітовану серію взуття та аксесуарів для чоловіків, жінок та дітей, які будуть присвячені історіям Marvel.

Підбори та сумки будуть прикрашені Каменями Вічності, які, за легендою Marvel, дозволяють власникам контролювати час, простір, реальність, розум, силу та душу.

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь

Компанія, що відома своїми туфлями на червоній підошві, стала останнім брендом, який приєднався до святкування сторіччя Disney.

І хоча колекція значною мірою спирається на легенди Marvel, вшановуючи таких персонажів, як Чорна Вдова, Шурі та Вартові Галактики, вона представляє нового супергероя — самого Крістіана Лубутена.

Історія під назвою «The Loubiverse Explodes!», зображує дизайнера як такого собі веселуна, який врешті-решт виявляє цілий арсенал творчих здібностей. Тож замість того, щоб боротися з поганцями, він прикрашає і надихає, змушує людей мріяти і дивитися на світ по-дитячому.

Дизайнер зізнався, що він є найбільшим фанатом Marvel: «Є щось у міфології Marvel, її хронології та постійних персонажах, які переживають епічні пригоди, драми та інтриги, приправлені надздібностями, що дійсно резонує зі мною!».

Нова колекція буде продаватися онлайн і в бутиках бренду з 4 жовтня. Ціни на взуття коливаються від $1,195 до $3,995, на сумки — від $2,390 до $3,490, а на дитячі моделі — від $545 до $595.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео