26 Сер 2022, 13:36

Burger King запропонував безкоштовно м’ясоїдам веганські бургери

У рамках святкування Національного дня бургерів у Великій Британії 25 серпня Burger King запропонував клієнтам безкоштовні веганські або рослинні бургери в рамках своєї ініціативи Go Meat Free For Free.

Перші 10 тисяч клієнтів могли безкоштовно отримати рослинний бургер або веганський без м’яса через мобільний додаток.

Ще в 2019 році, бренд провів аналогічну кампанію, дозволивши відвідувачам у Швеції вибирати зі спеціального меню «50/50», де їм випадково подавали вегетаріанські або звичайні сендвічі, і їм доводилося вгадувати їхній вміст.

Згідно з The Drum, ця ідея спала на думку мережі ресторанів фаст-фуду після того, як дослідження показало, що 51% м’ясоїдів у Британії заявили, що не куштували б бургери на рослинній основі, навіть якби їх їм дали безкоштовно.

Burger King довелося прийняти виклик з Whopper Swapper, щоб спонукати м’ясоїдів дати шанс своїм альтернативним м’ясним гамбургерам.

Ресторан лідирує у просуванні гамбургерів на рослинній основі для клієнтів, і до 2030 року він планує відмовитись від м’яса на 50%. Крім того, на початку цього року він навіть випробував свій перший у світі заклад без м’яса у Лондоні.

Однак, суворим веганам слід пам’ятати, що веганський бургер мережі не був сертифікований організацією The Vegan Society, оскільки його, як і раніше, готують на тому ж грилі, що й котлети на м’ясній основі.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео