15 Сер 2022, 11:48

Burger King в Японії подаватиме льодяний вопер та заморожену пляшку Coca-Cola

Виснажлива спека спонукає до відчайдушних заходів навіть під час прийому їжі. І хоча морозиво може вирішити більшість проблем, що робити людям, які не люблять солодке? Жувати лід?

Burger King Japan представив «Ice Whopper» — те, що компанія, мабуть, вважає ідеальним літніми ласощами. Тут є котлета, приготовлена ​​на грилі. Тому що літо та гриль поєднуються між собою. А також шар стружки льоду між цибулею та маринованими огірками, щоб допомогти відвідувачам охолонути.

Вопер, що охолоджує, є частиною лімітованого випуску «Summer Love Set», в який також входить те, що мережа ресторанів швидкого харчування називає «Ice Bottle» — заморожена пляшка Coca-Cola.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Ті, хто думає про те, щоб пропустити це дивне блюдо з меню, можуть бути спокійні, оскільки його нелегко отримати. Ice Whopper продаватиметься лише в одному закладі 19 та 20 серпня. Набір коштуватиме 7,49 доларів, і для його придбання потрібне попереднє бронювання.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео