08 Чер 2023, 12:10

Burger King подорожував у часі, щоб відмовитись від реклами свого бургера

Ностальгічна кампанія Burger King, створена креативним агентством BBH London, визнала, що жодна реклама не може змусити деяких людей змінити свої вподобання.

Хвилинний ролик під назвою «We Give Up» починається з 1960-х років, коли чоловік дивиться рекламу Воппера. Він переміщується крізь десятиліття, змінюючи стилі відповідно до часу, коли стикається з безліччю маркетингових ініціатив, орієнтованих на бургер: постери, розклеєні по всіх стінах, дирижабль, жінка, яка використовує навушники у формі воппера для прослуховування касетного плеєра, реклама на автобусних станціях та білборди.

Але маркетингові спроби протягом багатьох років не змінюють смаків чоловіка.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

«У Burger King ми десятиліттями робили наш культовий Воппер героєм, – говорить директор з питань бренду та комунікацій Burger King у Великобританії Соко Нуньєс де Села. – Цього року ми вирішили змінити статус-кво і відзначити улюблену страву фанатів – Чікен Роял. Ця проста, але самодостатня ідея нагадує про Воппер протягом багатьох років, а також нагадує гостям, що хоча ми і є домом цього бургера, ми також є домом для найулюбленішого курячого бургера у Великобританії, Чікен Роял».

Рекламний ролик стартував на телебаченні та в кінотеатрах, розпочавши 10-місячну кампанію, яка також включатиме зовнішню рекламу, соціальні мережі та друковані видання.

Burger King U.K. оголосив 7 червня своїм першим в історії Днем Чікен Роял, пропонуючи сендвіч за 1 фунт стерлінгів з купоном, доступним через додаток. Пропозиція також поширюється на бургер Веган. Акція прийшла на зміну акції Whopper Day, у рамках якої 18 травня 2022 року через додаток можна було отримати купон на безкоштовний Воппер.

«Коштовність корони Burger King було замінено. Вибач, Воппер», – сказав заступник виконавчого креативного директора та партнер BBH Феліпе Серрадурада Гімараес.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео