08 Июн 2022, 16:42

Brocard змінила російського власника на француза

Українську мережу магазинів Brocard купив французький парфумерний холдинг Philippe Benacin Holding — про це повідомляє Асоціація рітейлерів України (RAU), посилаючись на лист Brocard компаніям-партнерам.

Після оформлення всіх документів Philippe Benacin Holding буде єдиним власником як ТОВ «Брокард Україна», що займається роздрібною торгівлею косметикою та парфумерією, так і ТОВ «Егзагон», яке є одним із найбільших дистрибуторів України у сфері товарів для краси. 

З 2010 року Brocard Ukraine належав офшорному кіпрському холдингу з російськими власниками, а кінцевим бенефіціаром компанії (як і ТОВ «Егзагон») була власниця російської мережі Л’Этуаль Тетяна Володіна.

Філіп Бенасін, співвласник і засновник Philippe Benacin Holding, також є співвласником, головою та головним виконавчим директор Interparfums — потужного гравця на міжнародному ринку косметики та парфумерії. 

Французький холдинг планує розвиток і посилення позицій торговельної мережі Brocard Ukraine. Станом на 1 січня 2022 року мережа нараховувала майже 100 магазинів у 26 містах України. Штат компанії складав 1808 осіб.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео