17 Лис 2023, 11:30

Бренд соусу ранч заколабився сам із собою

Бренд соусу ранч Hidden Valley Ranch заколабився з єдиним брендом, який так само серйозно ставиться до смаку, як і він — Hidden Valley Ranch.

Разом із собою Hidden Valley Ranch з радістю представив свій Double Ranch — у ньому вдвічі більше трав, вдвічі більше спецій, вдвічі більше смаку і, так, навіть удвічі більше пляшок.

Hidden Valley Ranch поєднав дві пляшки разом, утворивши літеру Х — літеру, яка символізує колаборації та дроп-культуру.

«Ми обожнюємо дроп-культуру і хотіли поділитися цим із нашими шанувальниками, — сказала Сі Сі Чіафоне, директорка з маркетингу Hidden Valley Ranch. — Наша колаборація HVRxHVR показує, наскільки серйозно ми ставимося до нашого соусу».

Шанувальники можуть придбати Double Ranch через об’єктив Snapchat, який потрібно піднести до будь-якого «X», на який вони натраплять. Коли застосунок розпізнає його, пляшка Double Ranch з’явиться на їхньому екрані з функцією «Купити зараз».

Шанувальники, які не мають Snapchat, можуть зайти на сайт бренду, щоб спробувати отримати ексклюзивний лот. Щасливчики, яким вдасться отримати одну з 222 доступних пляшок, також отримають подвійний рамекін та двосторонню панаму, і все це всього за 44 долари, доки не закінчаться запаси.

Реліз Hidden Valley Ranch x Hidden Valley Ranch стартує у США 18 листопада.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео