16 Тра 2024, 16:00

BMW представив автомобіль, натхненний Наомі Кемпбелл

BMW представив XM Mystique Allure — автомобіль, натхненний супермоделлю Наомі Кемпбелл.

XM Mystique Allure, присвячений кампанії BMW «Dare to be You» за участю Кемпбелл у 2023 році, унікально поєднує в собі елементи високої моди і є даниною поваги до культового стилю супермоделі.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Dr .🧿Naomi Campbell (@naomi)

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь

За словами Штефана Поникви, віце-президента BMW Brand Experiences, «представлення BMW XM Mystique Allure на Каннському кінофестивалі 2024 року знаменує собою постійне бачення BMW у сфері сучасної прогресивної розкоші. Натхненний легендарною супермоделлю Наомі Кемпбелл, це перший в історії BMW, створений з використанням високомодних матеріалів».

Екстер’єр автомобіля пофарбований у глибокий ультрамариновий колір, улюблений колір Наомі, з блискучим матовим покриттям. У дизайні використані високомодні матеріали від виробників розкішного текстилю, включаючи оксамит і мерехтливі блискітки Frozen Metallic, які переходять від інтенсивного фіолетового до глибокого ультрамарину, щоб розмити межі між інтер’єром і екстер’єром автомобіля.

Крім того, XM Mystique Allure має ексклюзивний звуковий супровід, створений відомим голлівудським кінокомпозитором Гансом Циммером.

Наомі Кемпбелл заявила: «Спостерігати за тим, як втілюється в життя бачення BMW XM Mystique Allure, було справді неймовірно. Для мене велика честь бути джерелом натхнення для створення першого в історії високомодного шоу-кара, який є унікальним шедевром у всіх аспектах».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео