23 Вер 2022, 12:44

Бізнес і війна. Щотижневий дайджест добрих справ

Бізнес продовжує активно «воювати» на своєму гуманітарному фронті, підтримуючи ЗСУ та тих, кому допомога дуже необхідна. MMR пропонує щотижневий Дайджест добрих справ та зі свого боку дякує бізнесу за активну позицію.

ICTV: подарунки за допомогу в розмінуванні України

Канал ICTV відзначає 30 років та долучається до захисту земель України. Замість свята канал анонсував масштабний зірковий розіграш подарунків задля збору коштів на розмінування українських територій. Щоб стати благодійним сапером, треба зайти на сайт благодійної платформи dobro.ua, обрати цікавий для себе подарунок від зірки та внести мінімальну оголошену вартість за зіркову річ. Серед призів – інсталяція з розбитої ворожої техніки з окупації та оригінальними марками, пляшка вина, підписана Міністром оборони України, на перемогу та інші. Всього анонсовано 13 призів.

OLX спільно з фондом Притули збирають кошти на відбудову зруйнованого житла

Внаслідок військової агресії росії сотні тисяч українців втратили своє житло. Тож OLX Україна долучилися до проєкту NEST від Гуманітарного Штабу Благодійного фонду Сергія Притули та створили платформу для збору коштів на зведення модульних будинків, щоб забезпечити постраждалі сім’ї оселями на їхніх же земельних ділянках. 

VARUS зібрав понад 1 млн грн на підтримку “Дитинства без війни” у вересні

У VARUS підбили попередні підсумки збору коштів на підтримку ініціативи “Дитинство без війни” у вересні. Станом на 21 вересня вже зібрано 1 347 418 грн! Ці кошти підуть на утримання вже евакуйованих дітей в Туреччині та евакуацію нових дітей-сиріт. “Дитинство без війни” — найбільша в Україні ініціатива по евакуації дітей-сиріт до Туреччині з початку широкомасштабного вторгнення. Наразі евакуйовано понад 2 000 дітей.

Катерина Осадча розіграє вбрання від українських дизайнерів, щоб купити дім для родини з 10 сиротами

Спільно з благодійним фондом “Твоя Опора” телеведуча збирає 3,2 млн грн на нове житло для дитячого будинку сімейного типу (ДБСТ). Першим став ДБСТ Целухіних із Луганщини, у яких війна забрала не лише дім, а й батька. Підтримати ініціативу Катерини Осадчої та фонду “Твоя Опора” і допомогти дитячому будинку сімейного типу Целухіних можна за посиланням.

100 українців безкоштовно отримають біонічні протези кінцівок від Unlimited Tomorrow

Unlimited Tomorrow, виробник високоякісних біонічних протезів рук, Singularity Group, глобальна впливова організація, яка дивиться в майбутнє, щоб допомогти лідерам краще зрозуміти, як експоненційні технології формуватимуть бізнес і суспільства в наступні роки, український фонд Red Line, що допомагає тим, хто знаходиться на червоних лініях війни, та команда провідної креативної агенції Tabasco оголосили про партнерство із Національним реабілітаційним центром “Незламні” Першого медичного об’єднання Львова, щоб надати функціональні протези кінцівок тим, хто цього потребує. Організації запустили ініціативу вартістю 1 мільйон доларів для створення та доставки функціональних протезів кінцівок 100 людям з ампутованими кінцівками, насамперед жертвам російського вторгнення в Україну. 

«AB InBev Efes Україна» і «Сільпо» пригощають українців «Чернігівським»

Пивоварна компанія «AB InBev Efes Україна» привезла з Європи пиво «Чернігівське», яке було зварено в різних країнах світу для підтримки України, і запрошує до національної мережі супермаркетів «Сільпо» отримати його за символічну ціну – 0,1 грн. Весь прибуток від продажів «Чернігівське» у світі AB InBev перераховує через Caritas International для надання гуманітарної допомоги в Україні. Було запроваджено обмеження щодо кількості, яке буде реалізовано через програму «Власний Рахунок» – 2 банки «Чернігівське» за 10 копійок на один чек на день. При покупці на цей самий рахунок більшої кількості банок, вартість банки зростає до 100 грн.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео