07 Кві 2023, 17:42

Бізнес і війна. Щотижневий дайджест добрих справ

Бізнес продовжує активно «воювати» на своєму гуманітарному фронті, підтримуючи ЗСУ та тих, кому допомога дуже необхідна. MMR пропонує щотижневий Дайджест добрих справ та зі свого боку дякує бізнесу за активну позицію.

Відпочинок дітей Героїв в Українських Карпатах

Саме Українські Карпати Фонд гурту “Антитіла” обрав для відпочинку та емоційної реабілітації дітей своїх побратимів зі 130 батальйону ТРО, які пішли з поля бою у цій війні “на щиті”. Нагадаємо, у серпні 2022 року музиканти гурту «Антитіла» оголосили про проєкт “Діти загиблих Героїв”. Частина гурту служить у 130 батальйоні Територіальної оборони. Братерство 130 Батальйону та Благодійний фонд «Антитіла» взяли на себе відповідальну місію – підтримувати дітей загиблих, щоб хоча б частково замінити собою батьківське плече. Наразі Фонд опікується десятками родин з 45-ма дітьми Героїв.

Благодійний проект Тані Пренткович та Anex

Міжнародний бренд візочків Anex та українська блогерка Таня Пренткович поєднали зусилля, щоб допомогти дітям, які постраждали від війни. За підтримки благодійного фонду “Місто Добра”, Anex та Таня збирають кошти для дітей-сиріт, яких евакуювали з Одеської та Миколаївської областей. Вони запропонували своїм підписникам створити ескіз іграшок для малюків. Anex запустили спеціальний Instagram-стікер, який кожен міг додати у свої сторіс. За кожну публікацію з цим стікером Anex перераховували $1 у “Місто Добра”.

Спонсор національної збірної України з футболу ТМ «Львівське»  підтримав благодійний фонд вболівальників «Трибуна героїв»

Національна збірна з футболу України 26 березня провела матч зі збірною Англії. Фани української збірної мали змогу обрати “Лева Матчу” — кращого гравця збірної під час гри, яким у результаті уже вп’яте став Олександр Зінченко. Зі свого боку національний спонсор збірної — ТМ «Львівське» кожен голос вболівальників конвертував у кошти і примножив внесок.  Фінансову допомогу 100 000 грн. направили благодійному фонду «Трибуна героїв», який підтримує родини футбольних фанатів з усієї України, які віддали життя, захищаючи батьківщину.

Понад 2,6 млн грн спрямовано на допомогу постраждалим дніпрянам від EVA

У період з 17 по 24 січня в магазинах EVA пройшов збір коштів для допомоги дніпрянам, постраждалим від влучання російської ракети в житловий будинок (14.01.2023). До ініціативи долучилися 115 723 клієнти з 315 міст України. Спільними зусиллями було зібрано понад 2,6 млн грн, з яких донати склали понад 2,4 млн грн і ще 200 тис. грн виділила EVA. За сприяння БФ “ТАПС” частина цих коштів (1 862 874 грн) була перерахована 3-м постраждалим родинам для вирішення питань із житлом. Решта (768 483 грн) була спрямована на закриття різноманітних побутових потреб 68 сімей: від звичайного кухонного приладдя до великої побутової техніки. 

«Незламна мама»: подарунок за донат

«Фонд Маша» разом з dobro.ua розігрують кольє від Guzema Fine Jewelry, лайнер від Katsurina, п’ять павербанків і блютуз-колонку за донат від Gelius на проєкт допомоги жінкам та дітям, які постраждали від війни, «Незламна мама». Кошти підуть на реабілітацію 100 осіб – жінок і дітей, які постраждали від війни в Україні (у вартість на одну особу включено оплату роботи психологів і терапевтів проєкту, проживання і харчування учасників та транспортні витрати). Проєкт розрахований на мешканців Сумської, Харківської, Чернігівської, Київської, Донецької, Херсонської та Миколаївської областей, що перебували під окупацією, та де проходили активні бойові дії.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео